Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2023 här.

Senaste resultat

GIF Sundsvall Cup 2020 börjar
Slut
17/1
18/1
19/1

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19010515 sön 19/01 15:35 sön 19/01 Molinbil P13 Slutspel Final Ersmarks IK 1 - 4 Kungsnäs FC    
19010617 sön 19/01 15:35 sön 19/01 Cafébar P14 Slutspel Final Kubikenborgs IF 1 0 - 3 GIF Sundsvall    
19010116 sön 19/01 15:35 sön 19/01 SCA P15 Slutspel Final IFK Umeå 0 - 1 KB65 FF p05    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19010616 sön 19/01 15:05 sön 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Alpha FC    
19010115 sön 19/01 14:55 sön 19/01 SCA P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig FC Djursholm    
19010514 sön 19/01 14:45 sön 19/01 Molinbil P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sundsvall FF SFF Lag 2    
19010615 sön 19/01 14:35 sön 19/01 Cafébar P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Färdig Sundsvalls FF 1 Blå    
19010114 sön 19/01 14:25 sön 19/01 SCA P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Färdig FC Djursholm VIT    
19010513 sön 19/01 14:10 sön 19/01 Molinbil P10 Grp A FC Djursholm RÖD Färdig Kungsnäs FC Vit    
19010614 sön 19/01 14:00 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A FC Djursholm Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
19010113 sön 19/01 13:55 sön 19/01 SCA P11 Grp A Danderyds SK Blå Färdig Kubikenborgs IF Gul    
19010512 sön 19/01 13:40 sön 19/01 Molinbil P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Färdig Alpha FC    
19010613 sön 19/01 13:30 sön 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Hammarby IF    
19010112 sön 19/01 13:20 sön 19/01 SCA P13 Slutspel Semifinal Ersmarks IK 1 - 0 Ifk östersund    
19010511 sön 19/01 13:05 sön 19/01 Molinbil P13 Slutspel Semifinal Kungsnäs FC 3 - 0 GIF Sundsvall    
19010612 sön 19/01 13:00 sön 19/01 Cafébar P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Alpha FC    
19010111 sön 19/01 12:50 sön 19/01 SCA P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Stuvsta IF    
19010510 sön 19/01 12:30 sön 19/01 Molinbil P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Färdig AIK P-09 Orange Y    
19010611 sön 19/01 12:30 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Selånger FK    
19010110 sön 19/01 12:20 sön 19/01 SCA P10 Grp A Sundsvalls FF 2 Röd Färdig Stuvsta IF    
19010509 sön 19/01 12:00 sön 19/01 Molinbil P10 Grp A Alpha FC Färdig GIF Sundsvall Blå    
19010610 sön 19/01 12:00 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig Stuvsta IF P08:3    
19010109 sön 19/01 11:45 sön 19/01 SCA P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Färdig FC Djursholm VIT    
19010508 sön 19/01 11:25 sön 19/01 Molinbil P14 Slutspel Semifinal Kubikenborgs IF 1 5 - 1 Söråker FF    
19010609 sön 19/01 11:25 sön 19/01 Cafébar P14 Slutspel Semifinal Umedalens IF 2 - 3 GIF Sundsvall    
19010108 sön 19/01 10:50 sön 19/01 SCA P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig AIK P-09 Orange Y    
19010507 sön 19/01 10:50 sön 19/01 Molinbil P15 Slutspel Semifinal KB65 FF p05 2 - 1 P Ope IF    
19010608 sön 19/01 10:50 sön 19/01 Cafébar P15 Slutspel Semifinal IFK Umeå 2 - 0 Svartviks IF    
19010107 sön 19/01 10:20 sön 19/01 SCA P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Danderyds SK Blå    
19010506 sön 19/01 10:20 sön 19/01 Molinbil P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sörskogens IF 2    
19010607 sön 19/01 10:20 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig Bergnäsets AIK    
19010106 sön 19/01 09:50 sön 19/01 SCA P10 Grp A Stuvsta IF Färdig Sundsvalls FF 1 Blå    
19010505 sön 19/01 09:50 sön 19/01 Molinbil P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig GIF Sundsvall Vit