Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK Pojkar 11 (född 2009) AIK P-09 Orange Y
AIK Pojkar 11 (född 2009) AIK P-09 Orange X
Alpha FC Pojkar 10 (födda 2010) Alpha FC
Alpha FC Pojkar 11 (född 2009) Alpha FC
Alsike IF Pojkar 13 (född 2007) Alsike IF
Danderyd SK Pojkar 11 (född 2009) Danderyd SK Vit
Domsjö IF Pojkar 15 (född 2005) Domsjö IF
Ersmarks IK Pojkar 13 (född 2007) Ersmarks IK
FC Djursholm Pojkar 10 (födda 2010) FC Djursholm RÖD
FC Djursholm Pojkar 11 (född 2009) FC Djursholm VIT
FC Djursholm Pojkar 12 (född 2008) FC Djursholm
FC Djursholm Pojkar 13 (född 2007) FC Djursholm
Frösö IF Pojkar 14 (född 2006) Frösö IF
GIF Sundsvall Pojkar 10 (födda 2010) GIF Sundsvall Blå
GIF Sundsvall Pojkar 11 (född 2009) GIF Sundsvall
GIF Sundsvall Pojkar 12 (född 2008) GIF Sundsvall Blå
GIF Sundsvall Pojkar 12 (född 2008) GIF Sundsvall Vit
GIF Sundsvall Pojkar 13 (född 2007) GIF Sundsvall
GIF Sundsvall Pojkar 14 (född 2006) Gif Sundsvall
GIF Sundsvall P15 Pojkar 15 (född 2005) GIF Sundsvall P15
GIF Sundsvall Parasport Para Trophy GIF Sundsvall Parasport
Hammarby IF Pojkar 11 (född 2009) Hammarby IF
Heffnersklubbans BK Pojkar 14 (född 2006) Heffnersklubbans BK
Högs Kusten Fotboll Pojkar 13 (född 2007) Högs Kusten Fotboll
IFK Gnarp Pojkar 12 (född 2008) IFK Gnarp
IFK Timrå P05 Pojkar 15 (född 2005) IFK Timrå P05
IFK Umeå Pojkar 15 (född 2005) IFK Umeå
IFK Östersund Pojkar 13 (född 2007) IFK Östersund City vit
IFK Östersund Pojkar 13 (född 2007) IFK Östersund City röd
IFK Östersund Pojkar 13 (född 2007) Ifk östersund
KB65 FF p05 Pojkar 15 (född 2005) KB65 FF p05
Kubikenborgs IF Pojkar 11 (född 2009) Kubikenborgs IF Gul/Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 11 (född 2009) Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 14 (född 2006) Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (född 2005) Kubikenborgs If
Kubinkenborgs IF Pojkar 13 (född 2007) Kubinkenborgs IF
Kungsnäs FC Pojkar 10 (födda 2010) Kungsnäs FC Svart
Kungsnäs FC Pojkar 10 (födda 2010) Kungsnäs FC Vit
Kungsnäs FC Pojkar 13 (född 2007) Kungsnäs FC
Ope IF Pojkar 15 (född 2005) Ope IF
OPE IF P14 Pojkar 14 (född 2006) OPE IF P14
Selånger FK Pojkar 12 (född 2008) Selånger FK
Selånger FK Pojkar 15 (född 2005) Selånger FK
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 (född 2006) Sidsjö-Böle IF
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 (född 2005) Sidsjö-Böle IF
Spånga IS Fk Pojkar 13 (född 2007) Spånga IS Fk
Stocksunds IF Pojkar 15 (född 2005) Stocksunds IF Gul
Stocksunds IF Pojkar 15 (född 2005) Stocksunds IF Svart
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2010) Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 12 (född 2008) Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 12 (född 2008) Stuvsta IF P08:3
Sund IF Pojkar 15 (född 2005) Sund IF
Sundsvall FF Pojkar 12 (född 2008) Sundsvall FF SFF Lag 1
Sundsvall FF Pojkar 12 (född 2008) Sundsvall FF SFF Lag 2
Sundsvalls FF Pojkar 10 (födda 2010) Sundsvalls FF 2 Röd
Sundsvalls FF Pojkar 10 (födda 2010) Sundsvalls FF 1 Blå
Sundsvalls FF Pojkar 13 (född 2007) Sundsvalls FF Blå
Svartviks IF Pojkar 15 (född 2005) Svartviks IF
Sörfors IF Pojkar 14 (född 2006) Sörfors IF
Sörskogens IF Pojkar 12 (född 2008) Sörskogens IF 2
Sörskogens IF Pojkar 12 (född 2008) Sörskogens IF 1
Söråker FF Pojkar 14 (född 2006) Söråker FF
TegSödra Umeå IF Pojkar 13 (född 2007) TegSödra Umeå IF
Teg Södra Umeå IF Pojkar 15 (född 2005) Teg Södra Umeå IF
Umedalens IF Pojkar 14 (född 2006) Umedalens IF
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet