Dette er resultatet fra GIF Sundsvall Cup 2020. Se de seneste resultater fra GIF Sundsvall Cup 2022 her.

Nordichallen

  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
18010600 lø 18/01 07:30 lø 18/01 P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Finished Stuvsta IF    
18010601 lø 18/01 08:00 lø 18/01 P13 Grp B Kungsnäs FC 9 - 0 IFK Östersund City vit    
18010602 lø 18/01 08:30 lø 18/01 P15 Grp C IFK Umeå 2 - 0 Selånger FK    
18010603 lø 18/01 09:00 lø 18/01 P15 Grp A Ope IF 5 - 0 Stocksunds IF Svart    
18010604 lø 18/01 09:30 lø 18/01 P13 Grp C Kubinkenborgs IF 2 0 - 2 Sundsvalls FF Blå    
18010605 lø 18/01 10:00 lø 18/01 P13 Grp B Kungsnäs FC 10 - 0 Höga Kusten Fotboll    
18010606 lø 18/01 10:30 lø 18/01 P13 Grp B IFK Östersund City vit 0 - 3 TegSödra Umeå IF    
18010607 lø 18/01 11:00 lø 18/01 P14 Grp B GIF Sundsvall 2 - 0 Sörfors IF    
18010608 lø 18/01 11:30 lø 18/01 PT Grp A GIF Sundsvall Parasport Finished Mariehem sk 1    
18010609 lø 18/01 12:00 lø 18/01 PT Grp A Mariehem sk 2 Finished IK Sätra 2    
18010610 lø 18/01 12:30 lø 18/01 P12 Grp A IFK Gnarp Finished Bergnäsets AIK    
18010611 lø 18/01 13:00 lø 18/01 PT Grp A Mariehem sk 1 Finished IK Sätra 1    
18010612 lø 18/01 13:30 lø 18/01 P12 Grp A Selånger FK Finished FC Djursholm    
18010613 lø 18/01 14:00 lø 18/01 PT Grp A IK Sätra 1 Finished Mariehem sk 2    
18010614 lø 18/01 14:30 lø 18/01 P10 Grp A Kungsnäs FC Vit Finished Stuvsta IF    
18010615 lø 18/01 15:00 lø 18/01 P14 Grp C Frösö IF 1 - 8 Umedalens IF    
18010616 lø 18/01 15:30 lø 18/01 P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Finished Stuvsta IF    
18010617 lø 18/01 16:00 lø 18/01 PT Grp A IK Sätra 2 Finished Mariehem sk 1    
18010618 lø 18/01 16:30 lø 18/01 PT Grp A IK Sätra 1 Finished GIF Sundsvall Parasport    
18010619 lø 18/01 17:00 lø 18/01 P14 Grp A Söråker FF 0 - 0 Teg Södra IF P-06    
18010620 lø 18/01 17:30 lø 18/01 PT Grp A GIF Sundsvall Parasport Finished IK Sätra 2    
18010621 lø 18/01 18:00 lø 18/01 P12 Grp A Sörskogens IF 2 Finished Sundsvall FF SFF Lag 1    
18010622 lø 18/01 18:30 lø 18/01 P13 Grp C Ersmarks IK 5 - 1 Kubinkenborgs IF 2    
18010623 lø 18/01 19:00 lø 18/01 P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Finished Kubikenborgs IF    
18010624 lø 18/01 19:30 lø 18/01 P12 Grp A Selånger FK Finished Sundsvall FF SFF Lag 1    
18010625 lø 18/01 20:10 lø 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Selånger FK 2 - 0 Stocksunds IF Svart    
18010626 lø 18/01 20:50 lø 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 0 - 2 Svartviks IF    
18010627 lø 18/01 21:35 lø 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final OPE IF P14 2 - 1 Heffnersklubbans BK    
18010628 lø 18/01 22:10 lø 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final FC Djursholm 9 - 0 Höga Kusten Fotboll