Dette er resultater fra GIF Sundsvall Cup 2020. Se de siste resultatene fra GIF Sundsvall Cup 2022 her.

Nordichallen

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18010600 lør. 18/01 07:30 lør. 18/01 P10 Plj A Kungsnäs FC Svart Ferdig Stuvsta IF    
18010601 lør. 18/01 08:00 lør. 18/01 P13 Plj B Kungsnäs FC 9 - 0 IFK Östersund City vit    
18010602 lør. 18/01 08:30 lør. 18/01 P15 Plj C IFK Umeå 2 - 0 Selånger FK    
18010603 lør. 18/01 09:00 lør. 18/01 P15 Plj A Ope IF 5 - 0 Stocksunds IF Svart    
18010604 lør. 18/01 09:30 lør. 18/01 P13 Plj C Kubinkenborgs IF 2 0 - 2 Sundsvalls FF Blå    
18010605 lør. 18/01 10:00 lør. 18/01 P13 Plj B Kungsnäs FC 10 - 0 Höga Kusten Fotboll    
18010606 lør. 18/01 10:30 lør. 18/01 P13 Plj B IFK Östersund City vit 0 - 3 TegSödra Umeå IF    
18010607 lør. 18/01 11:00 lør. 18/01 P14 Plj B GIF Sundsvall 2 - 0 Sörfors IF    
18010608 lør. 18/01 11:30 lør. 18/01 PT Plj A GIF Sundsvall Parasport Ferdig Mariehem sk 1    
18010609 lør. 18/01 12:00 lør. 18/01 PT Plj A Mariehem sk 2 Ferdig IK Sätra 2    
18010610 lør. 18/01 12:30 lør. 18/01 P12 Plj A IFK Gnarp Ferdig Bergnäsets AIK    
18010611 lør. 18/01 13:00 lør. 18/01 PT Plj A Mariehem sk 1 Ferdig IK Sätra 1    
18010612 lør. 18/01 13:30 lør. 18/01 P12 Plj A Selånger FK Ferdig FC Djursholm    
18010613 lør. 18/01 14:00 lør. 18/01 PT Plj A IK Sätra 1 Ferdig Mariehem sk 2    
18010614 lør. 18/01 14:30 lør. 18/01 P10 Plj A Kungsnäs FC Vit Ferdig Stuvsta IF    
18010615 lør. 18/01 15:00 lør. 18/01 P14 Plj C Frösö IF 1 - 8 Umedalens IF    
18010616 lør. 18/01 15:30 lør. 18/01 P12 Plj A Sundsvall FF SFF Lag 2 Ferdig Stuvsta IF    
18010617 lør. 18/01 16:00 lør. 18/01 PT Plj A IK Sätra 2 Ferdig Mariehem sk 1    
18010618 lør. 18/01 16:30 lør. 18/01 PT Plj A IK Sätra 1 Ferdig GIF Sundsvall Parasport    
18010619 lør. 18/01 17:00 lør. 18/01 P14 Plj A Söråker FF 0 - 0 Teg Södra IF P-06    
18010620 lør. 18/01 17:30 lør. 18/01 PT Plj A GIF Sundsvall Parasport Ferdig IK Sätra 2    
18010621 lør. 18/01 18:00 lør. 18/01 P12 Plj A Sörskogens IF 2 Ferdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
18010622 lør. 18/01 18:30 lør. 18/01 P13 Plj C Ersmarks IK 5 - 1 Kubinkenborgs IF 2    
18010623 lør. 18/01 19:00 lør. 18/01 P12 Plj A Sundsvall FF SFF Lag 2 Ferdig Kubikenborgs IF    
18010624 lør. 18/01 19:30 lør. 18/01 P12 Plj A Selånger FK Ferdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
18010625 lør. 18/01 20:10 lør. 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Selånger FK 2 - 0 Stocksunds IF Svart    
18010626 lør. 18/01 20:50 lør. 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 0 - 2 Svartviks IF    
18010627 lør. 18/01 21:35 lør. 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final OPE IF P14 2 - 1 Heffnersklubbans BK    
18010628 lør. 18/01 22:10 lør. 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final FC Djursholm 9 - 0 Höga Kusten Fotboll