List of registered teams

Club Team name Category
AIK P-09 Orange X Pojkar 11 (född 2009)
AIK P-09 Orange Y Pojkar 11 (född 2009)
Alpha FC Pojkar 10 (födda 2010)
Alpha FC Pojkar 11 (född 2009)
Alsike IF Pojkar 13 (född 2007)
Bergnäsets AIK Pojkar 12 (född 2008)
Danderyd SK Vit Pojkar 11 (född 2009)
Danderyds SK Blå Pojkar 11 (född 2009)
Domsjö IF Pojkar 15 (född 2005)
Ersmarks IK Pojkar 13 (född 2007)
FC Djursholm RÖD Pojkar 10 (födda 2010)
FC Djursholm VIT Pojkar 11 (född 2009)
FC Djursholm Pojkar 12 (född 2008)
FC Djursholm Pojkar 13 (född 2007)
Frösö IF Pojkar 14 (född 2006)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 10 (födda 2010)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 11 (född 2009)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 12 (född 2008)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 12 (född 2008)
GIF Sundsvall Pojkar 13 (född 2007)
GIF Sundsvall Pojkar 14 (född 2006)
GIF Sundsvall P15 Pojkar 15 (född 2005)
GIF Sundsvall Parasport Para Trophy
Hammarby IF Pojkar 11 (född 2009)
Heffnersklubbans BK Pojkar 14 (född 2006)
Höga Kusten Fotboll Pojkar 13 (född 2007)
IFK Gnarp Pojkar 12 (född 2008)
IFK Timrå Pojkar 14 (född 2006)
IFK Umeå Pojkar 15 (född 2005)
IFK Östersund City vit Pojkar 13 (född 2007)
IFK Östersund City röd Pojkar 13 (född 2007)
IFK Östersund Pojkar 13 (född 2007)
IK Sätra Para Trophy
IK Sätra Para Trophy
KB65 FF p05 Pojkar 15 (född 2005)
Kubikenborgs IF Gul/Svart Pojkar 11 (född 2009)
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 11 (född 2009)
Kubikenborgs IF Pojkar 12 (född 2008)
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 14 (född 2006)
Kubikenborgs IF Pojkar 14 (född 2006)
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (född 2005)
Kubinkenborgs IF Pojkar 13 (född 2007)
Kubinkenborgs IF Pojkar 13 (född 2007)
Kungsnäs FC Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsnäs FC Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsnäs FC Pojkar 13 (född 2007)
Mariehem sk Para Trophy
Mariehem sk Para Trophy
Ope IF Pojkar 15 (född 2005)
OPE IF P14 Pojkar 14 (född 2006)
Selånger FK Pojkar 12 (född 2008)
Selånger FK Pojkar 15 (född 2005)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 (född 2006)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 (född 2005)
Stocksunds IF Gul Pojkar 15 (född 2005)
Stocksunds IF Svart Pojkar 15 (född 2005)
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2010)
Stuvsta IF Pojkar 12 (född 2008)
Stuvsta IF P08:3 Pojkar 12 (född 2008)
Sund IF Pojkar 15 (född 2005)
Sundsvall FF SFF Lag 1 Pojkar 12 (född 2008)
Sundsvall FF SFF Lag 2 Pojkar 12 (född 2008)
Sundsvalls FF 2 Röd Pojkar 10 (födda 2010)
Sundsvalls FF 1 Blå Pojkar 10 (födda 2010)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 (född 2007)
Svartviks IF Pojkar 15 (född 2005)
Sörfors IF Pojkar 14 (född 2006)
Sörskogens IF Pojkar 12 (född 2008)
Sörskogens IF Pojkar 12 (född 2008)
Söråker FF Pojkar 14 (född 2006)
Teg Södra IF P-06 Pojkar 14 (född 2006)
TegSödra Umeå IF Pojkar 13 (född 2007)
Teg Södra Umeå IF Pojkar 15 (född 2005)
Umedalens IF Pojkar 14 (född 2006)
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet