Dette er resultatet fra GIF Sundsvall Cup 2020. Se de seneste resultater fra GIF Sundsvall Cup 2022 her.

Nordichallen

  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
18010100 lør. 18/01 07:30 lør. 18/01 P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Finished FC Djursholm VIT    
18010101 lør. 18/01 08:00 lør. 18/01 P13 Grp C Alsike IF 0 - 4 Ersmarks IK    
18010102 lør. 18/01 08:30 lør. 18/01 P13 Grp B Höga Kusten Fotboll 0 - 4 TegSödra Umeå IF    
18010103 lør. 18/01 09:00 lør. 18/01 P13 Grp A FC Djursholm 0 - 1 GIF Sundsvall    
18010104 lør. 18/01 09:30 lør. 18/01 P11 Grp A AIK P-09 Orange Y Finished FC Djursholm VIT    
18010105 lør. 18/01 10:00 lør. 18/01 P11 Grp A Alpha FC Finished Danderyds SK Blå    
18010106 lør. 18/01 10:30 lør. 18/01 P15 Grp A Sund IF 0 - 1 Sidsjö-Böle IF    
18010107 lør. 18/01 11:00 lør. 18/01 P11 Grp A AIK P-09 Orange X Finished Danderyd SK Vit    
18010108 lør. 18/01 11:30 lør. 18/01 P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Finished IFK Gnarp    
18010109 lør. 18/01 12:00 lør. 18/01 P15 Grp C Selånger FK 1 - 4 GIF Sundsvall P15    
18010110 lør. 18/01 12:30 lør. 18/01 P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Finished Sundsvalls FF 2 Röd    
18010111 lør. 18/01 13:00 lør. 18/01 P15 Grp B Teg Södra Umeå IF 3 - 1 Kubikenborgs If    
18010112 lør. 18/01 13:30 lør. 18/01 P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Finished AIK P-09 Orange X    
18010113 lør. 18/01 14:00 lør. 18/01 P10 Grp A Sundsvalls FF 2 Röd Finished Alpha FC    
18010114 lør. 18/01 14:30 lør. 18/01 P12 Grp A Stuvsta IF P08:3 Finished Sörskogens IF 1    
18010115 lør. 18/01 15:00 lør. 18/01 P14 Grp A Söråker FF 2 - 2 Kubikenborgs IF 1    
18010116 lør. 18/01 15:30 lør. 18/01 P14 Grp C Heffnersklubbans BK 0 - 2 Sidsjö-Böle IF    
18010117 lør. 18/01 16:10 lør. 18/01 P11 Grp A Danderyd SK Vit Finished Hammarby IF    
18010118 lør. 18/01 16:50 lør. 18/01 P12 Grp A Bergnäsets AIK Finished GIF Sundsvall Blå    
18010119 lør. 18/01 17:20 lør. 18/01 P14 Grp A Kubikenborgs IF 1 1 - 0 IFK Timrå    
18010120 lør. 18/01 17:50 lør. 18/01 P15 Grp B Teg Södra Umeå IF 2 - 0 Svartviks IF    
18010121 lør. 18/01 18:20 lør. 18/01 P14 Grp C Sidsjö-Böle IF 0 - 3 Umedalens IF    
18010122 lør. 18/01 18:50 lør. 18/01 P11 Grp A Danderyds SK Blå Finished Kubikenborgs IF Gul/Svart    
18010123 lør. 18/01 19:30 lør. 18/01 P12 Grp A Stuvsta IF Finished GIF Sundsvall Vit    
18010124 lør. 18/01 20:10 lør. 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Sund IF 3 - 2 P Kubikenborgs If    
18010125 lør. 18/01 20:50 lør. 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final Teg Södra IF P-06 0 - 3 Kubikenborgs IF Gul    
18010126 lør. 18/01 21:35 lør. 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final Alsike IF 1 - 0 IFK Östersund City röd    
18010127 lør. 18/01 22:10 lør. 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final Kubinkenborgs IF 1 5 - 4 P IFK Östersund City vit