Dette er resultater fra GIF Sundsvall Cup 2020. Se de siste resultatene fra GIF Sundsvall Cup 2022 her.

Nordichallen

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18010100 lø 18/01 07:30 lø 18/01 P11 Plj A GIF Sundsvall Vit Ferdig FC Djursholm VIT    
18010101 lø 18/01 08:00 lø 18/01 P13 Plj C Alsike IF 0 - 4 Ersmarks IK    
18010102 lø 18/01 08:30 lø 18/01 P13 Plj B Höga Kusten Fotboll 0 - 4 TegSödra Umeå IF    
18010103 lø 18/01 09:00 lø 18/01 P13 Plj A FC Djursholm 0 - 1 GIF Sundsvall    
18010104 lø 18/01 09:30 lø 18/01 P11 Plj A AIK P-09 Orange Y Ferdig FC Djursholm VIT    
18010105 lø 18/01 10:00 lø 18/01 P11 Plj A Alpha FC Ferdig Danderyds SK Blå    
18010106 lø 18/01 10:30 lø 18/01 P15 Plj A Sund IF 0 - 1 Sidsjö-Böle IF    
18010107 lø 18/01 11:00 lø 18/01 P11 Plj A AIK P-09 Orange X Ferdig Danderyd SK Vit    
18010108 lø 18/01 11:30 lø 18/01 P12 Plj A GIF Sundsvall Vit Ferdig IFK Gnarp    
18010109 lø 18/01 12:00 lø 18/01 P15 Plj C Selånger FK 1 - 4 GIF Sundsvall P15    
18010110 lø 18/01 12:30 lø 18/01 P10 Plj A Kungsnäs FC Svart Ferdig Sundsvalls FF 2 Röd    
18010111 lø 18/01 13:00 lø 18/01 P15 Plj B Teg Södra Umeå IF 3 - 1 Kubikenborgs If    
18010112 lø 18/01 13:30 lø 18/01 P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul Ferdig AIK P-09 Orange X    
18010113 lø 18/01 14:00 lø 18/01 P10 Plj A Sundsvalls FF 2 Röd Ferdig Alpha FC    
18010114 lø 18/01 14:30 lø 18/01 P12 Plj A Stuvsta IF P08:3 Ferdig Sörskogens IF 1    
18010115 lø 18/01 15:00 lø 18/01 P14 Plj A Söråker FF 2 - 2 Kubikenborgs IF 1    
18010116 lø 18/01 15:30 lø 18/01 P14 Plj C Heffnersklubbans BK 0 - 2 Sidsjö-Böle IF    
18010117 lø 18/01 16:10 lø 18/01 P11 Plj A Danderyd SK Vit Ferdig Hammarby IF    
18010118 lø 18/01 16:50 lø 18/01 P12 Plj A Bergnäsets AIK Ferdig GIF Sundsvall Blå    
18010119 lø 18/01 17:20 lø 18/01 P14 Plj A Kubikenborgs IF 1 1 - 0 IFK Timrå    
18010120 lø 18/01 17:50 lø 18/01 P15 Plj B Teg Södra Umeå IF 2 - 0 Svartviks IF    
18010121 lø 18/01 18:20 lø 18/01 P14 Plj C Sidsjö-Böle IF 0 - 3 Umedalens IF    
18010122 lø 18/01 18:50 lø 18/01 P11 Plj A Danderyds SK Blå Ferdig Kubikenborgs IF Gul/Svart    
18010123 lø 18/01 19:30 lø 18/01 P12 Plj A Stuvsta IF Ferdig GIF Sundsvall Vit    
18010124 lø 18/01 20:10 lø 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Sund IF 3 - 2 P Kubikenborgs If    
18010125 lø 18/01 20:50 lø 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final Teg Södra IF P-06 0 - 3 Kubikenborgs IF Gul    
18010126 lø 18/01 21:35 lø 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final Alsike IF 1 - 0 IFK Östersund City röd    
18010127 lø 18/01 22:10 lø 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final Kubinkenborgs IF 1 5 - 4 P IFK Östersund City vit