Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2021 här.

Pojkar 12 (född 2008)

Alla lagen i P12



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
17010100 fr 17/01 14:30 fr 17/01 Scandic Nord P12 Grp A IFK Gnarp Färdig GIF Sundsvall Blå    
17010600 fr 17/01 14:30 fr 17/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Färdig GIF Sundsvall Vit    
17010101 fr 17/01 15:00 fr 17/01 Scandic Nord P12 Grp A Sörskogens IF 2 Färdig Kubikenborgs IF    
17010103 fr 17/01 16:00 fr 17/01 Scandic Nord P12 Grp A Stuvsta IF Färdig Selånger FK    
17010503 fr 17/01 16:30 fr 17/01 NetOnNet P12 Grp A FC Djursholm Färdig Stuvsta IF P08:3    
17010504 fr 17/01 17:00 fr 17/01 NetOnNet P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig Sundsvall FF SFF Lag 2    
17010106 fr 17/01 17:30 fr 17/01 Scandic Nord P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig GIF Sundsvall Vit    
17010109 fr 17/01 19:00 fr 17/01 Scandic Nord P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Stuvsta IF P08:3    
17010508 fr 17/01 19:00 fr 17/01 NetOnNet P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig Stuvsta IF    
17010110 fr 17/01 19:30 fr 17/01 Scandic Nord P12 Grp A FC Djursholm Färdig GIF Sundsvall Blå    
17010611 fr 17/01 20:00 fr 17/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Färdig IFK Gnarp    
17010613 fr 17/01 21:00 fr 17/01 Cafébar P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig Sörskogens IF 2    
17010513 fr 17/01 21:30 fr 17/01 NetOnNet P12 Grp A Selånger FK Färdig Sörskogens IF 1    
18010500 lö 18/01 07:30 lö 18/01 NetOnNet P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Stuvsta IF P08:3    
18010108 lö 18/01 11:30 lö 18/01 Scandic Nord P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig IFK Gnarp    
18010509 lö 18/01 12:05 lö 18/01 NetOnNet P12 Grp A Sörskogens IF 2 Färdig FC Djursholm    
18010610 lö 18/01 12:30 lö 18/01 Cafébar P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Bergnäsets AIK    
18010510 lö 18/01 12:35 lö 18/01 NetOnNet P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Sörskogens IF 1    
18010612 lö 18/01 13:30 lö 18/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig FC Djursholm    
18010114 lö 18/01 14:30 lö 18/01 Scandic Nord P12 Grp A Stuvsta IF P08:3 Färdig Sörskogens IF 1    
18010616 lö 18/01 15:30 lö 18/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Stuvsta IF    
18010118 lö 18/01 16:50 lö 18/01 Scandic Nord P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig GIF Sundsvall Blå    
18010621 lö 18/01 18:00 lö 18/01 Cafébar P12 Grp A Sörskogens IF 2 Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
18010623 lö 18/01 19:00 lö 18/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Kubikenborgs IF    
18010123 lö 18/01 19:30 lö 18/01 Scandic Nord P12 Grp A Stuvsta IF Färdig GIF Sundsvall Vit    
18010523 lö 18/01 19:30 lö 18/01 NetOnNet P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Sörskogens IF 2    
18010624 lö 18/01 19:30 lö 18/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
19010101 sö 19/01 07:05 sö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig GIF Sundsvall Vit    
19010601 sö 19/01 07:05 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Färdig Stuvsta IF P08:3    
19010504 sö 19/01 09:20 sö 19/01 NetOnNet P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig Kubikenborgs IF    
19010605 sö 19/01 09:20 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig Stuvsta IF    
19010506 sö 19/01 10:20 sö 19/01 NetOnNet P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sörskogens IF 2    
19010607 sö 19/01 10:20 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig Bergnäsets AIK    
19010610 sö 19/01 12:00 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig Stuvsta IF P08:3    
19010611 sö 19/01 12:30 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Selånger FK    
19010111 sö 19/01 12:50 sö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Stuvsta IF    
19010614 sö 19/01 14:00 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A FC Djursholm Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
19010514 sö 19/01 14:45 sö 19/01 NetOnNet P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sundsvall FF SFF Lag 2    
19010115 sö 19/01 14:55 sö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig FC Djursholm    
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet