Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2023 här.

Pojkar 12 (född 2008)

Alla lagen i P12



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
17010100 fre 17/01 14:30 fre 17/01 SCA P12 Grp A IFK Gnarp Färdig GIF Sundsvall Blå    
17010600 fre 17/01 14:30 fre 17/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Färdig GIF Sundsvall Vit    
17010101 fre 17/01 15:00 fre 17/01 SCA P12 Grp A Sörskogens IF 2 Färdig Kubikenborgs IF    
17010103 fre 17/01 16:00 fre 17/01 SCA P12 Grp A Stuvsta IF Färdig Selånger FK    
17010503 fre 17/01 16:30 fre 17/01 Molinbil P12 Grp A FC Djursholm Färdig Stuvsta IF P08:3    
17010504 fre 17/01 17:00 fre 17/01 Molinbil P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig Sundsvall FF SFF Lag 2    
17010106 fre 17/01 17:30 fre 17/01 SCA P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig GIF Sundsvall Vit    
17010109 fre 17/01 19:00 fre 17/01 SCA P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Stuvsta IF P08:3    
17010508 fre 17/01 19:00 fre 17/01 Molinbil P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig Stuvsta IF    
17010110 fre 17/01 19:30 fre 17/01 SCA P12 Grp A FC Djursholm Färdig GIF Sundsvall Blå    
17010611 fre 17/01 20:00 fre 17/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Färdig IFK Gnarp    
17010613 fre 17/01 21:00 fre 17/01 Cafébar P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig Sörskogens IF 2    
17010513 fre 17/01 21:30 fre 17/01 Molinbil P12 Grp A Selånger FK Färdig Sörskogens IF 1    
18010500 lör 18/01 07:30 lör 18/01 Molinbil P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Stuvsta IF P08:3    
18010108 lör 18/01 11:30 lör 18/01 SCA P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig IFK Gnarp    
18010509 lör 18/01 12:05 lör 18/01 Molinbil P12 Grp A Sörskogens IF 2 Färdig FC Djursholm    
18010610 lör 18/01 12:30 lör 18/01 Cafébar P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Bergnäsets AIK    
18010510 lör 18/01 12:35 lör 18/01 Molinbil P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Sörskogens IF 1    
18010612 lör 18/01 13:30 lör 18/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig FC Djursholm    
18010114 lör 18/01 14:30 lör 18/01 SCA P12 Grp A Stuvsta IF P08:3 Färdig Sörskogens IF 1    
18010616 lör 18/01 15:30 lör 18/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Stuvsta IF    
18010118 lör 18/01 16:50 lör 18/01 SCA P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig GIF Sundsvall Blå    
18010621 lör 18/01 18:00 lör 18/01 Cafébar P12 Grp A Sörskogens IF 2 Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
18010623 lör 18/01 19:00 lör 18/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Kubikenborgs IF    
18010123 lör 18/01 19:30 lör 18/01 SCA P12 Grp A Stuvsta IF Färdig GIF Sundsvall Vit    
18010523 lör 18/01 19:30 lör 18/01 Molinbil P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Sörskogens IF 2    
18010624 lör 18/01 19:30 lör 18/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
19010101 sön 19/01 07:05 sön 19/01 SCA P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig GIF Sundsvall Vit    
19010601 sön 19/01 07:05 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Färdig Stuvsta IF P08:3    
19010504 sön 19/01 09:20 sön 19/01 Molinbil P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig Kubikenborgs IF    
19010605 sön 19/01 09:20 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig Stuvsta IF    
19010506 sön 19/01 10:20 sön 19/01 Molinbil P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sörskogens IF 2    
19010607 sön 19/01 10:20 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig Bergnäsets AIK    
19010610 sön 19/01 12:00 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig Stuvsta IF P08:3    
19010611 sön 19/01 12:30 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Selånger FK    
19010111 sön 19/01 12:50 sön 19/01 SCA P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Stuvsta IF    
19010614 sön 19/01 14:00 sön 19/01 Cafébar P12 Grp A FC Djursholm Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
19010514 sön 19/01 14:45 sön 19/01 Molinbil P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sundsvall FF SFF Lag 2    
19010115 sön 19/01 14:55 sön 19/01 SCA P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig FC Djursholm