Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Alnö IF P13 2 Pojkar 10 (födda 2013)
Alnö IF P13 1 Pojkar 10 (födda 2013)
Djurgårdens FF Röd Pojkar 11 (född 2012)
Djurgårdens FF Blå Pojkar 12 (född 2011)
Essviks AIF Essvik P08 Pojkar 15 (född 2008)
Gammelgårdens IF Pojkar 13 (född 2010)
GIF P11 Pojkar 11 (född 2012)
GIF Sundsvall p13 Pojkar 10 (födda 2013)
GIF Sundsvall p13 Pojkar 10 (födda 2013)
GIF Sundsvall P13 Blå Pojkar 13 (född 2010)
GIF Sundsvall P13 blå Pojkar 13 (född 2010)
GIF Sundsvall Pojkar 14 (född 2009)
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2008)
GIF Sundsvall Parasport Para Trophy
IFK Timrå Pojkar 15 (född 2008)
IFK Östersund Pojkar 12 (född 2011)
IFK Östersund Katt Pojkar 12 (född 2011)
IFK Östersund Pojkar 13 (född 2010)
IFK Östersund P09Z Pojkar 14 (född 2009)
Ifk Östersund p2011 vit VIT Pojkar 12 (född 2011)
Karlbergs BK Grön Pojkar 14 (född 2009)
Kubikenborgs IF Pojkar 12 (född 2011)
Kungsnäs FC P10 Pojkar 13 (född 2010)
Luleå Sportklubb P12 Pojkar 12 (född 2011)
Mariehem sk Msk united 2 Para Trophy
Mariehem sk Msk united1 Para Trophy
Matfors if P13 Pojkar 13 (född 2010)
Sandåkerns SK P10 Pojkar 13 (född 2010)
Selånger SK Fotboll Röd Pojkar 10 (födda 2013)
Selånger SK Fotboll Blå Pojkar 10 (födda 2013)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 (född 2012)
Sidsjö Böle IF P11 Pojkar 12 (född 2011)
Sidsjö Böle IF P11 Pojkar 12 (född 2011)
Skellefteå FF Pojkar 12 (född 2011)
Skellefteå FF vit Pojkar 12 (född 2011)
Skellefteå FF svart Pojkar 12 (född 2011)
Skellefteå FF P10 lag1 Pojkar 13 (född 2010)
Skellefteå FF P10 Lag 2 Pojkar 13 (född 2010)
Stocksunds IF Gul Pojkar 14 (född 2009)
Stocksunds IF Svart Pojkar 14 (född 2009)
Stuvsta IF P13:2 Grön Pojkar 10 (födda 2013)
Stuvsta IF Pojkar 13 (född 2010)
Stuvsta IF Pojkar 13 (född 2010)
Sundsvalls FF SFF P13 Pojkar 10 (födda 2013)
Sundsvalls FF Pojkar 10 (födda 2013)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 (född 2010)
Sundsvalls FF Röd Pojkar 13 (född 2010)
Sundsvalls FF Pojkar 15 (född 2008)
Vallentuna BK VBK Röd Pojkar 13 (född 2010)
Öztersund Ungdom IF Pojkar 13 (född 2010)
Öztersund Ungdom IF Pojkar 14 (född 2009)