Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Alnö IF Pojkar 13 (född 2009)
Alnö IF Pojkar 15 (född 2007)
Alnö IF Pojkar 15 (född 2007)
Alnö IF P11 Röd Pojkar 11 (född 2011)
Alnö IF P11 Röd-Vit Pojkar 11 (född 2011)
Alsike IF Pojkar 15 (född 2007)
Danderyds SK Pojkar 12 (född 2010)
Danderyds SK Pojkar 12 (född 2010)
Danderyds SK FF Pojkar 13 (född 2009)
Danderyds SK FF Pojkar 13 (född 2009)
Essviks AIF Pojkar 11 (född 2011)
Essviks AIF Pojkar 12 (född 2010)
FC Djursholm Pojkar 13 (född 2009)
Frösö IF Pojkar 15 (född 2007)
GIF Sundsvall (-12) Pojkar 11 (född 2011)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 12 (född 2010)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 12 (född 2010)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 14 (född 2008)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 14 (född 2008)
GIF Sundsvall P07 Pojkar 15 (född 2007)
GIF Sundsvall P07 lag 2 Pojkar 15 (född 2007)
Hägglunds Iofk Pojkar 15 (född 2007)
IFK Umeå Pojkar 13 (född 2009)
IFK Umeå Pojkar 14 (född 2008)
IFK ÖSTERSUND Pojkar 11 (född 2011)
IFK ÖSTERSUND Pojkar 11 (född 2011)
IFK ÖSTERSUND Barca Vit Pojkar 12 (född 2010)
IFK ÖSTERSUND Barca Röd Pojkar 12 (född 2010)
IFK ÖSTERSUND Pojkar 13 (född 2009)
IFK ÖSTERSUND Pojkar 13 (född 2009)
IFK ÖSTERSUND Pojkar 14 (född 2008)
IFK ÖSTERSUND Pojkar 15 (född 2007)
IK Sätra Para Trophy
IK Sätra Para Trophy
Kuben p08 Pojkar 14 (född 2008)
Kubikenborgs IF Pojkar 11 (född 2011)
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 13 (född 2009)
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 13 (född 2009)
Kungsnäs FC Svart Pojkar 13 (född 2009)
Kungsnäs FC Vit Pojkar 14 (född 2008)
Ope IF Pojkar 13 (född 2009)
Ope IF Pojkar 15 (född 2007)
Röbäcks IF Pojkar 15 (född 2007)
Selånger SK Pojkar 13 (född 2009)
SHINO FOOTBALL CLUB LIMITED Pojkar 15 (född 2007)
Sidsjö Böle Pojkar 15 (född 2007)
Sidsjö Böle IF P11 Gul Pojkar 11 (född 2011)
Sidsjö Böle IF P11 Grön Pojkar 11 (född 2011)
Skellefteå FF Pojkar 12 (född 2010)
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2009)
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2009)
Stocksunds IF Pojkar 12 (född 2010)
Stuvsta IF P10:1 Grön Pojkar 12 (född 2010)
Stuvsta IF P10:1 Svart Pojkar 12 (född 2010)
Sundsvalls FF P2012 Blå Pojkar 11 (född 2011)
Sundsvalls FF P2012 Röd Pojkar 11 (född 2011)
Sundsvalls FF Pojkar 12 (född 2010)
Sundsvalls FF Pojkar 12 (född 2010)
Sundsvalls FF Pojkar 14 (född 2008)
Sundsvalls FF Pojkar 14 (född 2008)
Sunnanå SK Pojkar 14 (född 2008)
Svartviks IF Pojkar 15 (född 2007)
Svartviks IF Pojkar 15 (född 2007)
Sörskogen IF Pojkar 13 (född 2009)
sörskogens if Röd Pojkar 12 (född 2010)
sörskogens if Svart Pojkar 12 (född 2010)
sörskogens if Pojkar 13 (född 2009)
Tyresö FF 1 blå Pojkar 12 (född 2010)
Tyresö FF 2 röd Pojkar 12 (född 2010)
Umedalens IF Pojkar 13 (född 2009)
Älandsbro AIK Pojkar 15 (född 2007)
Östersunds FK ÖFK U2 Pojkar 11 (född 2011)
Östersunds FK ÖFK U2 Pojkar 12 (född 2010)