Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alsike Pojkar 14 (född 2007)
Alsike Pojkar 14 (född 2007)
Bergnäsets AIK Pojkar 13 (född 2008)
Boo FF :svart Pojkar 11 (född 2010)
Boo FF gul Pojkar 11 (född 2010)
Danderyds Fotbollsklubb Pojkar 11 (född 2010)
Danderyds Fotbollsklubb Pojkar 11 (född 2010)
Danderyds SK Pojkar 13 (född 2008)
Danderyds SK Pojkar 13 (född 2008)
Danderyds SK 20 Pojkar 12 (född 2009)
Danderyds SK 20 Pojkar 12 (född 2009)
FC Djursholm Röd Pojkar 12 (född 2009)
FC Djursholm Svart Pojkar 12 (född 2009)
FC Djursholm Vit Pojkar 12 (född 2009)
FC Djursholm Röd Pojkar 13 (född 2008)
Frösö IF Svart Pojkar 13 (född 2008)
Frösö IF Rosa Pojkar 13 (född 2008)
Frösö IF Pojkar 14 (född 2007)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 11 (född 2010)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 11 (född 2010)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 13 (född 2008)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 13 (född 2008)
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2006)
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2006)
GIF Sundsvall Para Trophy
GIF Sundsvall P07 Pojkar 14 (född 2007)
Hammarby IF Lag 26 Pojkar 12 (född 2009)
Hammarby IF Lag 26 Pojkar 13 (född 2008)
IFK Gnarp Pojkar 13 (född 2008)
IFK Östersund Madrid Pojkar 13 (född 2008)
IFK Östersund Pojkar 14 (född 2007)
IFK Östersund Pojkar 14 (född 2007)
IFK Östersund Madrid Pojkar 14 (född 2007)
IK Sätra Para Trophy
IK Sätra Para Trophy
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (född 2006)
Kungsnäs FC Pojkar 14 (född 2007)
OPE IF Pojkar 15 (född 2006)
Röbäck Pojkar 15 (född 2006)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 (född 2006)
Stuvsta IF Pojkar 13 (född 2008)
Stuvsta IF Pojkar 13 (född 2008)
Sundsvall FF Röd Pojkar 13 (född 2008)
Sundsvall FF Blå Pojkar 13 (född 2008)
Sundsvalls FF 1 Blå Pojkar 11 (född 2010)
Sundsvalls FF 2 Röd Pojkar 11 (född 2010)
Sörskogen Pojkar 12 (född 2009)
Sörskogen Pojkar 12 (född 2009)
Sörskogens IF Röd Pojkar 11 (född 2010)
Sörskogens IF Svart Pojkar 11 (född 2010)
Sörskogens IF Pojkar 13 (född 2008)
Sörskogens IF Pojkar 13 (född 2008)
Söråker Pojkar 15 (född 2006)
TegSödra Umeå IF Pojkar 14 (född 2007)
Tyresö FF 2 Gul Pojkar 11 (född 2010)
Tyresö FF 1 Röd Pojkar 11 (född 2010)
Tyresö FF Pojkar 13 (född 2008)
Tyresö FF Pojkar 13 (född 2008)
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet