Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2021 här.



Söndag 19/1 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19010600 sö 19/01 06:30 sö 19/01 Cafébar P15 Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall P15 0 - 1 Svartviks IF    
19010500 sö 19/01 06:30 sö 19/01 NetOnNet P15 Slutspel 1/4 Final KB65 FF p05 1 - 0 Selånger FK    
19010100 sö 19/01 06:30 sö 19/01 Scandic Nord P15 Slutspel 1/4 Final Ope IF 3 - 0 Teg Södra Umeå IF    
19010601 sö 19/01 07:05 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Färdig Stuvsta IF P08:3    
19010501 sö 19/01 07:05 sö 19/01 NetOnNet P15 Slutspel 1/4 Final IFK Umeå 5 - 0 Sund IF    
19010101 sö 19/01 07:05 sö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig GIF Sundsvall Vit    
19010602 sö 19/01 07:35 sö 19/01 Cafébar P14 Slutspel 1/4 Final Söråker FF 2 - 1 Frösö IF    
19010102 sö 19/01 07:35 sö 19/01 Scandic Nord P14 Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 1 3 - 2 OPE IF P14    
19010603 sö 19/01 08:10 sö 19/01 Cafébar P13 Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall 1 - 0 TegSödra Umeå IF    
19010502 sö 19/01 08:10 sö 19/01 NetOnNet P14 Slutspel 1/4 Final Umedalens IF 2 - 0 P Kubikenborgs IF Gul    
19010103 sö 19/01 08:10 sö 19/01 Scandic Nord P14 Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall 3 - 1 Sidsjö-Böle IF    
19010604 sö 19/01 08:45 sö 19/01 Cafébar P13 Slutspel 1/4 Final Kungsnäs FC 3 - 1 Alsike IF    
19010503 sö 19/01 08:45 sö 19/01 NetOnNet P13 Slutspel 1/4 Final Ifk östersund 1 - 0 FC Djursholm    
19010104 sö 19/01 08:45 sö 19/01 Scandic Nord P13 Slutspel 1/4 Final Ersmarks IK 4 - 0 Kubinkenborgs IF 1    
19010605 sö 19/01 09:20 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig Stuvsta IF    
19010504 sö 19/01 09:20 sö 19/01 NetOnNet P12 Grp A Sörskogens IF 1 Färdig Kubikenborgs IF    
19010105 sö 19/01 09:20 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Hammarby IF Färdig Kubikenborgs IF Gul/Svart    
19010606 sö 19/01 09:50 sö 19/01 Cafébar P10 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig FC Djursholm RÖD    
19010505 sö 19/01 09:50 sö 19/01 NetOnNet P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig GIF Sundsvall Vit    
19010106 sö 19/01 09:50 sö 19/01 Scandic Nord P10 Grp A Stuvsta IF Färdig Sundsvalls FF 1 Blå    
19010607 sö 19/01 10:20 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Färdig Bergnäsets AIK    
19010506 sö 19/01 10:20 sö 19/01 NetOnNet P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sörskogens IF 2    
19010107 sö 19/01 10:20 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Danderyds SK Blå    
19010608 sö 19/01 10:50 sö 19/01 Cafébar P15 Slutspel Semifinal IFK Umeå 2 - 0 Svartviks IF    
19010507 sö 19/01 10:50 sö 19/01 NetOnNet P15 Slutspel Semifinal KB65 FF p05 2 - 1 P Ope IF    
19010108 sö 19/01 10:50 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig AIK P-09 Orange Y    
19010609 sö 19/01 11:25 sö 19/01 Cafébar P14 Slutspel Semifinal Umedalens IF 2 - 3 GIF Sundsvall    
19010508 sö 19/01 11:25 sö 19/01 NetOnNet P14 Slutspel Semifinal Kubikenborgs IF 1 5 - 1 Söråker FF    
19010109 sö 19/01 11:45 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Färdig FC Djursholm VIT    
19010610 sö 19/01 12:00 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig Stuvsta IF P08:3    
19010509 sö 19/01 12:00 sö 19/01 NetOnNet P10 Grp A Alpha FC Färdig GIF Sundsvall Blå    
19010110 sö 19/01 12:20 sö 19/01 Scandic Nord P10 Grp A Sundsvalls FF 2 Röd Färdig Stuvsta IF    
19010611 sö 19/01 12:30 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Selånger FK    
19010510 sö 19/01 12:30 sö 19/01 NetOnNet P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Färdig AIK P-09 Orange Y    
19010111 sö 19/01 12:50 sö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Stuvsta IF    
19010612 sö 19/01 13:00 sö 19/01 Cafébar P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Alpha FC    
19010511 sö 19/01 13:05 sö 19/01 NetOnNet P13 Slutspel Semifinal Kungsnäs FC 3 - 0 GIF Sundsvall    
19010112 sö 19/01 13:20 sö 19/01 Scandic Nord P13 Slutspel Semifinal Ersmarks IK 1 - 0 Ifk östersund    
19010613 sö 19/01 13:30 sö 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Hammarby IF    
19010512 sö 19/01 13:40 sö 19/01 NetOnNet P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Färdig Alpha FC    
19010113 sö 19/01 13:55 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyds SK Blå Färdig Kubikenborgs IF Gul    
19010614 sö 19/01 14:00 sö 19/01 Cafébar P12 Grp A FC Djursholm Färdig Sundsvall FF SFF Lag 1    
19010513 sö 19/01 14:10 sö 19/01 NetOnNet P10 Grp A FC Djursholm RÖD Färdig Kungsnäs FC Vit    
19010114 sö 19/01 14:25 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Färdig FC Djursholm VIT    
19010615 sö 19/01 14:35 sö 19/01 Cafébar P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Färdig Sundsvalls FF 1 Blå    
19010514 sö 19/01 14:45 sö 19/01 NetOnNet P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Sundsvall FF SFF Lag 2    
19010115 sö 19/01 14:55 sö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Kubikenborgs IF Färdig FC Djursholm    
19010616 sö 19/01 15:05 sö 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Alpha FC    
19010617 sö 19/01 15:35 sö 19/01 Cafébar P14 Slutspel Final Kubikenborgs IF 1 0 - 3 GIF Sundsvall    
19010515 sö 19/01 15:35 sö 19/01 NetOnNet P13 Slutspel Final Ersmarks IK 1 - 4 Kungsnäs FC    
19010116 sö 19/01 15:35 sö 19/01 Scandic Nord P15 Slutspel Final IFK Umeå 0 - 1 KB65 FF p05    
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet