Dette er resultatet fra GIF Sundsvall Cup 2020. Se de seneste resultater fra GIF Sundsvall Cup 2022 her.



Søndag 19/1 (Dag 3)

  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
19010600 sø 19/01 06:30 sø 19/01 Cafébar P15 Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall P15 0 - 1 Svartviks IF    
19010500 sø 19/01 06:30 sø 19/01 NetOnNet P15 Slutspel 1/4 Final KB65 FF p05 1 - 0 Selånger FK    
19010100 sø 19/01 06:30 sø 19/01 Scandic Nord P15 Slutspel 1/4 Final Ope IF 3 - 0 Teg Södra Umeå IF    
19010601 sø 19/01 07:05 sø 19/01 Cafébar P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 1 Finished Stuvsta IF P08:3    
19010501 sø 19/01 07:05 sø 19/01 NetOnNet P15 Slutspel 1/4 Final IFK Umeå 5 - 0 Sund IF    
19010101 sø 19/01 07:05 sø 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Sörskogens IF 1 Finished GIF Sundsvall Vit    
19010602 sø 19/01 07:35 sø 19/01 Cafébar P14 Slutspel 1/4 Final Söråker FF 2 - 1 Frösö IF    
19010102 sø 19/01 07:35 sø 19/01 Scandic Nord P14 Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 1 3 - 2 OPE IF P14    
19010603 sø 19/01 08:10 sø 19/01 Cafébar P13 Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall 1 - 0 TegSödra Umeå IF    
19010502 sø 19/01 08:10 sø 19/01 NetOnNet P14 Slutspel 1/4 Final Umedalens IF 2 - 0 P Kubikenborgs IF Gul    
19010103 sø 19/01 08:10 sø 19/01 Scandic Nord P14 Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall 3 - 1 Sidsjö-Böle IF    
19010604 sø 19/01 08:45 sø 19/01 Cafébar P13 Slutspel 1/4 Final Kungsnäs FC 3 - 1 Alsike IF    
19010503 sø 19/01 08:45 sø 19/01 NetOnNet P13 Slutspel 1/4 Final Ifk östersund 1 - 0 FC Djursholm    
19010104 sø 19/01 08:45 sø 19/01 Scandic Nord P13 Slutspel 1/4 Final Ersmarks IK 4 - 0 Kubinkenborgs IF 1    
19010605 sø 19/01 09:20 sø 19/01 Cafébar P12 Grp A Bergnäsets AIK Finished Stuvsta IF    
19010504 sø 19/01 09:20 sø 19/01 NetOnNet P12 Grp A Sörskogens IF 1 Finished Kubikenborgs IF    
19010105 sø 19/01 09:20 sø 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Hammarby IF Finished Kubikenborgs IF Gul/Svart    
19010606 sø 19/01 09:50 sø 19/01 Cafébar P10 Grp A GIF Sundsvall Blå Finished FC Djursholm RÖD    
19010505 sø 19/01 09:50 sø 19/01 NetOnNet P11 Grp A Danderyd SK Vit Finished GIF Sundsvall Vit    
19010106 sø 19/01 09:50 sø 19/01 Scandic Nord P10 Grp A Stuvsta IF Finished Sundsvalls FF 1 Blå    
19010607 sø 19/01 10:20 sø 19/01 Cafébar P12 Grp A Selånger FK Finished Bergnäsets AIK    
19010506 sø 19/01 10:20 sø 19/01 NetOnNet P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Finished Sörskogens IF 2    
19010107 sø 19/01 10:20 sø 19/01 Scandic Nord P11 Grp A AIK P-09 Orange X Finished Danderyds SK Blå    
19010608 sø 19/01 10:50 sø 19/01 Cafébar P15 Slutspel Semifinal IFK Umeå 2 - 0 Svartviks IF    
19010507 sø 19/01 10:50 sø 19/01 NetOnNet P15 Slutspel Semifinal KB65 FF p05 2 - 1 P Ope IF    
19010108 sø 19/01 10:50 sø 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyd SK Vit Finished AIK P-09 Orange Y    
19010609 sø 19/01 11:25 sø 19/01 Cafébar P14 Slutspel Semifinal Umedalens IF 2 - 3 GIF Sundsvall    
19010508 sø 19/01 11:25 sø 19/01 NetOnNet P14 Slutspel Semifinal Kubikenborgs IF 1 5 - 1 Söråker FF    
19010109 sø 19/01 11:45 sø 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Finished FC Djursholm VIT    
19010610 sø 19/01 12:00 sø 19/01 Cafébar P12 Grp A Kubikenborgs IF Finished Stuvsta IF P08:3    
19010509 sø 19/01 12:00 sø 19/01 NetOnNet P10 Grp A Alpha FC Finished GIF Sundsvall Blå    
19010110 sø 19/01 12:20 sø 19/01 Scandic Nord P10 Grp A Sundsvalls FF 2 Röd Finished Stuvsta IF    
19010611 sø 19/01 12:30 sø 19/01 Cafébar P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Finished Selånger FK    
19010510 sø 19/01 12:30 sø 19/01 NetOnNet P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Finished AIK P-09 Orange Y    
19010111 sø 19/01 12:50 sø 19/01 Scandic Nord P12 Grp A IFK Gnarp Finished Stuvsta IF    
19010612 sø 19/01 13:00 sø 19/01 Cafébar P11 Grp A AIK P-09 Orange X Finished Alpha FC    
19010511 sø 19/01 13:05 sø 19/01 NetOnNet P13 Slutspel Semifinal Kungsnäs FC 3 - 0 GIF Sundsvall    
19010112 sø 19/01 13:20 sø 19/01 Scandic Nord P13 Slutspel Semifinal Ersmarks IK 1 - 0 Ifk östersund    
19010613 sø 19/01 13:30 sø 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Finished Hammarby IF    
19010512 sø 19/01 13:40 sø 19/01 NetOnNet P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Finished Alpha FC    
19010113 sø 19/01 13:55 sø 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyds SK Blå Finished Kubikenborgs IF Gul    
19010614 sø 19/01 14:00 sø 19/01 Cafébar P12 Grp A FC Djursholm Finished Sundsvall FF SFF Lag 1    
19010513 sø 19/01 14:10 sø 19/01 NetOnNet P10 Grp A FC Djursholm RÖD Finished Kungsnäs FC Vit    
19010114 sø 19/01 14:25 sø 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Finished FC Djursholm VIT    
19010615 sø 19/01 14:35 sø 19/01 Cafébar P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Finished Sundsvalls FF 1 Blå    
19010514 sø 19/01 14:45 sø 19/01 NetOnNet P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Finished Sundsvall FF SFF Lag 2    
19010115 sø 19/01 14:55 sø 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Kubikenborgs IF Finished FC Djursholm    
19010616 sø 19/01 15:05 sø 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Finished Alpha FC    
19010617 sø 19/01 15:35 sø 19/01 Cafébar P14 Slutspel Final Kubikenborgs IF 1 0 - 3 GIF Sundsvall    
19010515 sø 19/01 15:35 sø 19/01 NetOnNet P13 Slutspel Final Ersmarks IK 1 - 4 Kungsnäs FC    
19010116 sø 19/01 15:35 sø 19/01 Scandic Nord P15 Slutspel Final IFK Umeå 0 - 1 KB65 FF p05