Dette er resultater fra GIF Sundsvall Cup 2020. Se de siste resultatene fra GIF Sundsvall Cup 2022 her.

Nordichallen

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18010500 lø 18/01 07:30 lø 18/01 P12 Plj A GIF Sundsvall Blå Ferdig Stuvsta IF P08:3    
18010501 lø 18/01 08:00 lø 18/01 P13 Plj C Sundsvalls FF Blå 1 - 8 Ifk östersund    
18010502 lø 18/01 08:30 lø 18/01 P13 Plj A Kubinkenborgs IF 1 1 - 0 IFK Östersund City röd    
18010503 lø 18/01 09:00 lø 18/01 P13 Plj C Ifk östersund 5 - 1 Alsike IF    
18010504 lø 18/01 09:30 lø 18/01 P15 Plj C GIF Sundsvall P15 6 - 2 Stocksunds IF Gul    
18010505 lø 18/01 10:00 lø 18/01 P13 Plj A Kubinkenborgs IF 1 1 - 5 FC Djursholm    
18010506 lø 18/01 10:30 lø 18/01 P15 Plj B Svartviks IF 1 - 1 KB65 FF p05    
18010507 lø 18/01 11:00 lø 18/01 P15 Plj C Stocksunds IF Gul 0 - 4 Domsjö IF    
18010508 lø 18/01 11:30 lø 18/01 P13 Plj A IFK Östersund City röd 0 - 5 GIF Sundsvall    
18010509 lø 18/01 12:05 lø 18/01 P12 Plj A Sörskogens IF 2 Ferdig FC Djursholm    
18010510 lø 18/01 12:35 lø 18/01 P12 Plj A Sundsvall FF SFF Lag 2 Ferdig Sörskogens IF 1    
18010511 lø 18/01 13:10 lø 18/01 P14 Plj B OPE IF P14 3 - 0 Kubikenborgs IF Gul    
18010512 lø 18/01 13:45 lø 18/01 P15 Plj C Domsjö IF 0 - 2 IFK Umeå    
18010513 lø 18/01 14:15 lø 18/01 P10 Plj A FC Djursholm RÖD Ferdig Kungsnäs FC Svart    
18010514 lø 18/01 14:45 lø 18/01 P10 Plj A Sundsvalls FF 1 Blå Ferdig GIF Sundsvall Blå    
18010515 lø 18/01 15:15 lø 18/01 P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul Ferdig Alpha FC    
18010516 lø 18/01 15:50 lø 18/01 P14 Plj A Teg Södra IF P-06 1 - 1 IFK Timrå    
18010517 lø 18/01 16:20 lø 18/01 P10 Plj A GIF Sundsvall Blå Ferdig Stuvsta IF    
18010518 lø 18/01 16:50 lø 18/01 P10 Plj A Alpha FC Ferdig Kungsnäs FC Vit    
18010519 lø 18/01 17:20 lø 18/01 P14 Plj C Heffnersklubbans BK 1 - 1 Frösö IF    
18010520 lø 18/01 17:50 lø 18/01 P15 Plj B Kubikenborgs If 1 - 4 KB65 FF p05    
18010521 lø 18/01 18:20 lø 18/01 P11 Plj A AIK P-09 Orange Y Ferdig Hammarby IF    
18010522 lø 18/01 18:50 lø 18/01 P10 Plj A FC Djursholm RÖD Ferdig Sundsvalls FF 1 Blå    
18010523 lø 18/01 19:30 lø 18/01 P12 Plj A IFK Gnarp Ferdig Sörskogens IF 2    
18010524 lø 18/01 20:10 lø 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Teg Södra Umeå IF 4 - 0 Domsjö IF    
18010525 lø 18/01 20:50 lø 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final Sörfors IF 0 - 1 Frösö IF    
18010526 lø 18/01 21:35 lø 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 2 - 0 IFK Timrå    
18010527 lø 18/01 22:10 lø 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final TegSödra Umeå IF 3 - 1 Sundsvalls FF Blå