Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Alnö IF Pojkar 15 (född 2004) Alnö IF
Alsike IF Pojkar 14 (född 2005) Alsike IF
Domsjö IF Pojkar 14 (född 2005) Domsjö IF
FC Djursholm Pojkar 12 (född 2007) FC Djursholm
Frösö IF Pojkar 15 (född 2004) Frösö IF
GIF Sundsvall Pojkar 9 (födda 2010) GIF Sundsvall Sundsvall
GIF Sundsvall Pojkar 11 (född 2008) GIF Sundsvall Vit
GIF Sundsvall Pojkar 11 (född 2008) GIF Sundsvall Blå
GIF Sundsvall Pojkar 12 (född 2007) GIF Sundsvall
GIF Sundsvall Pojkar 13 (född 2006) GIF Sundsvall BLÅ
GIF Sundsvall Pojkar 14 (född 2005) GIF Sundsvall
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2004) GIF Sundsvall 2
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2004) GIF Sundsvall 1
GIF Sundsvall Para Trophy GIF Sundsvall
Guif Pojkar 13 (född 2006) Guif Guif Carlshöjd
Högakusten fotboll Pojkar 12 (född 2007) Högakusten fotboll
Idrottsgymnasiet Bollnäs Para Trophy Idrottsgymnasiet Bollnäs
IFK Gnarp Pojkar 11 (född 2008) IFK Gnarp
IFK Mora Pojkar 15 (född 2004) IFK Mora
IFK Stocksund Pojkar 11 (född 2008) IFK Stocksund
IFK Stocksund Pojkar 12 (född 2007) IFK Stocksund IFK Stocksund Blå
IFK Stocksund Pojkar 12 (född 2007) IFK Stocksund IFK Stocksund Vit
IFK Timrå Pojkar 14 (född 2005) IFK Timrå
IFK Timrå FFF Para Trophy IFK Timrå FFF
IFK Umeå Pojkar 14 (född 2005) IFK Umeå
IFK Östersund Pojkar 11 (född 2008) IFK Östersund Madrid
IFK Östersund Pojkar 13 (född 2006) IFK Östersund
Jarlabergs IF Pojkar 13 (född 2006) Jarlabergs IF Svart
Jarlabergs IF Pojkar 13 (född 2006) Jarlabergs IF Gul
KB65 FF Pojkar 14 (född 2005) KB65 FF
Kubikenborgs IF Pojkar 13 (född 2006) Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 13 (född 2006) Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 14 (född 2005) Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (född 2004) Kubikenborgs IF
Kungsnäs FC Pojkar 12 (född 2007) Kungsnäs FC
Moffe BK Pojkar 9 (födda 2010) Moffe BK
Moffe BK Härnösnad Pojkar 13 (född 2006) Moffe BK Härnösnad
Ope IF Pojkar 15 (född 2004) Ope IF
RCD Pojkar 11 (född 2008) RCD Espanyol U10
Robertsfors IK Pojkar 15 (född 2004) Robertsfors IK
Sandåkerns SK Pojkar 15 (född 2004) Sandåkerns SK
Selånger FK Pojkar 14 (född 2005) Selånger FK
Selånger FK Pojkar 15 (född 2004) Selånger FK
Sidsjö-Böle IF Pojkar 13 (född 2006) Sidsjö-Böle IF
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 (född 2005) Sidsjö-Böle IF
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2006) Skellefteå FF 1
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2006) Skellefteå FF 2
Skellefteå FF Pojkar 14 (född 2005) Skellefteå FF
Skellefteå FF Pojkar 15 (född 2004) Skellefteå FF
Spånga IS FK Pojkar 12 (född 2007) Spånga IS FK Spånga p07
Stocksunds IF Pojkar 14 (född 2005) Stocksunds IF
Stuvsta IF Pojkar 11 (född 2008) Stuvsta IF
Sund IF Pojkar 9 (födda 2010) Sund IF
Sund IF Pojkar 14 (född 2005) Sund IF P05
Sund IF Pojkar 15 (född 2004) Sund IF P04/05
Sundsvalls FF Pojkar 11 (född 2008) Sundsvalls FF SFF Lag 2
Sundsvalls FF Pojkar 11 (född 2008) Sundsvalls FF SFF Lag 1
Sundsvalls FF Pojkar 12 (född 2007) Sundsvalls FF
Svartviks IF Pojkar 14 (född 2005) Svartviks IF
Sörfors IF Pojkar 13 (född 2006) Sörfors IF
Sörfors IF Pojkar 15 (född 2004) Sörfors IF
Sörskogens IF Pojkar 11 (född 2008) Sörskogens IF
Tegs SK Pojkar 14 (född 2005) Tegs SK
Täby FK Pojkar 12 (född 2007) Täby FK Skarpäng
Täby FK P07:5 Pojkar 12 (född 2007) Täby FK P07:5
Vendelsö IK Pojkar 12 (född 2007) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar 12 (född 2007) Vendelsö IK 2
ABAX Scandic PEAB SCA Quality Hotel Etage