Sie sehen die Ergebnisse der GIF Sundsvall Cup 2019. Zu den aktuellen Ergebnissen der GIF Sundsvall Cup 2021 gelangen Sie hier:.

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alnö IF Pojkar 15 (född 2004)
Alsike IF Pojkar 14 (född 2005)
Domsjö IF Pojkar 14 (född 2005)
FC Djursholm Pojkar 12 (född 2007)
Frösö IF Pojkar 15 (född 2004)
GIF Sundsvall Sundsvall Pojkar 9 (födda 2010)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 11 (född 2008)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 11 (född 2008)
GIF Sundsvall Pojkar 12 (född 2007)
GIF Sundsvall BLÅ Pojkar 13 (född 2006)
GIF Sundsvall Pojkar 14 (född 2005)
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2004)
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2004)
GIF Sundsvall Para Trophy
Guif Guif Carlshöjd Pojkar 13 (född 2006)
Högakusten fotboll Pojkar 12 (född 2007)
Idrottsgymnasiet Bollnäs Para Trophy
IFK Gnarp Pojkar 11 (född 2008)
IFK Mora Pojkar 15 (född 2004)
IFK STOCKSUND Pojkar 11 (född 2008)
IFK STOCKSUND IFK Stocksund Vit Pojkar 12 (född 2007)
IFK STOCKSUND IFK Stocksund Blå Pojkar 12 (född 2007)
IFK STOCKSUND Vit Pojkar 13 (född 2006)
IFK STOCKSUND Blå Pojkar 13 (född 2006)
IFK Timrå Pojkar 14 (född 2005)
IFK Timrå FFF Para Trophy
IFK Umeå Pojkar 14 (född 2005)
IFK Östersund Madrid Pojkar 11 (född 2008)
IFK Östersund Pojkar 13 (född 2006)
Jarlabergs IF Gul Pojkar 13 (född 2006)
Jarlabergs IF Svart Pojkar 13 (född 2006)
KB65 FF Pojkar 14 (född 2005)
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 13 (född 2006)
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 13 (född 2006)
Kubikenborgs IF Pojkar 14 (född 2005)
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (född 2004)
Kungsnäs FC Pojkar 9 (födda 2010)
Kungsnäs FC Pojkar 12 (född 2007)
Moffe BK Pojkar 9 (födda 2010)
Moffe BK Härnösnad Pojkar 13 (född 2006)
Ope IF Pojkar 15 (född 2004)
RCD Espanyol U10 Pojkar 11 (född 2008)
Robertsfors IK Pojkar 15 (född 2004)
Sandåkerns SK Pojkar 15 (född 2004)
Selånger FK Pojkar 14 (född 2005)
Selånger FK Pojkar 15 (född 2004)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 13 (född 2006)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 (född 2005)
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2006)
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2006)
Skellefteå FF Pojkar 14 (född 2005)
Skellefteå FF Pojkar 15 (född 2004)
Spånga IS FK Spånga p07 Pojkar 12 (född 2007)
Stocksunds IF Pojkar 14 (född 2005)
Stuvsta IF Pojkar 11 (född 2008)
Sund IF Pojkar 9 (födda 2010)
Sund IF P05 Pojkar 14 (född 2005)
Sund IF P04/05 Pojkar 15 (född 2004)
Sundsvalls FF 1 Blå Pojkar 9 (födda 2010)
Sundsvalls FF 2 Röd Pojkar 9 (födda 2010)
Sundsvalls FF SFF Lag 2 Pojkar 11 (född 2008)
Sundsvalls FF SFF Lag 1 Pojkar 11 (född 2008)
Sundsvalls FF Pojkar 12 (född 2007)
Svartviks IF Pojkar 14 (född 2005)
Sörfors IF Pojkar 13 (född 2006)
Sörfors IF Pojkar 15 (född 2004)
Sörskogens IF Pojkar 11 (född 2008)
Tegs SK Pojkar 14 (född 2005)
Täby FK Skarpäng Pojkar 12 (född 2007)
Täby FK P07:5 Pojkar 12 (född 2007)
Vendelsö IK Pojkar 12 (född 2007)
Vendelsö IK Pojkar 12 (född 2007)
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet