Pojkar 11 (född 2009)

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
17010505 fr 17/01 17:30 fr 17/01 NetOnNet P11 Grp A AIK P-09 Orange Y Färdig GIF Sundsvall Vit    
17010606 fr 17/01 17:30 fr 17/01 Cafébar P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig Kubikenborgs IF Gul    
17010610 fr 17/01 19:30 fr 17/01 Cafébar P11 Grp A FC Djursholm VIT Färdig Alpha FC    
17010112 fr 17/01 20:30 fr 17/01 Scandic Nord P11 Grp A Hammarby IF Färdig Danderyds SK Blå    
17010512 fr 17/01 21:00 fr 17/01 NetOnNet P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Färdig AIK P-09 Orange X    
18010100 lö 18/01 07:30 lö 18/01 Scandic Nord P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig FC Djursholm VIT    
18010104 lö 18/01 09:30 lö 18/01 Scandic Nord P11 Grp A AIK P-09 Orange Y Färdig FC Djursholm VIT    
18010105 lö 18/01 10:00 lö 18/01 Scandic Nord P11 Grp A Alpha FC Färdig Danderyds SK Blå    
18010107 lö 18/01 11:00 lö 18/01 Scandic Nord P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Danderyd SK Vit    
18010112 lö 18/01 13:30 lö 18/01 Scandic Nord P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Färdig AIK P-09 Orange X    
18010515 lö 18/01 15:15 lö 18/01 NetOnNet P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Färdig Alpha FC    
18010117 lö 18/01 16:10 lö 18/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig Hammarby IF    
18010521 lö 18/01 18:20 lö 18/01 NetOnNet P11 Grp A AIK P-09 Orange Y Färdig Hammarby IF    
18010122 lö 18/01 18:50 lö 18/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyds SK Blå Färdig Kubikenborgs IF Gul/Svart    
19010105 sö 19/01 09:20 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Hammarby IF Färdig Kubikenborgs IF Gul/Svart    
19010505 sö 19/01 09:50 sö 19/01 NetOnNet P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig GIF Sundsvall Vit    
19010107 sö 19/01 10:20 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Danderyds SK Blå    
19010108 sö 19/01 10:50 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig AIK P-09 Orange Y    
19010109 sö 19/01 11:45 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Färdig FC Djursholm VIT    
19010510 sö 19/01 12:30 sö 19/01 NetOnNet P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Färdig AIK P-09 Orange Y    
19010612 sö 19/01 13:00 sö 19/01 Cafébar P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Alpha FC    
19010613 sö 19/01 13:30 sö 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Hammarby IF    
19010113 sö 19/01 13:55 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Danderyds SK Blå Färdig Kubikenborgs IF Gul    
19010114 sö 19/01 14:25 sö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul/Svart Färdig FC Djursholm VIT    
19010616 sö 19/01 15:05 sö 19/01 Cafébar P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig Alpha FC    
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet