Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2021 här.

Nordichallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
18010500 lö 18/01 07:30 lö 18/01 P12 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Stuvsta IF P08:3    
18010501 lö 18/01 08:00 lö 18/01 P13 Grp C Sundsvalls FF Blå 1 - 8 Ifk östersund    
18010502 lö 18/01 08:30 lö 18/01 P13 Grp A Kubinkenborgs IF 1 1 - 0 IFK Östersund City röd    
18010503 lö 18/01 09:00 lö 18/01 P13 Grp C Ifk östersund 5 - 1 Alsike IF    
18010504 lö 18/01 09:30 lö 18/01 P15 Grp C GIF Sundsvall P15 6 - 2 Stocksunds IF Gul    
18010505 lö 18/01 10:00 lö 18/01 P13 Grp A Kubinkenborgs IF 1 1 - 5 FC Djursholm    
18010506 lö 18/01 10:30 lö 18/01 P15 Grp B Svartviks IF 1 - 1 KB65 FF p05    
18010507 lö 18/01 11:00 lö 18/01 P15 Grp C Stocksunds IF Gul 0 - 4 Domsjö IF    
18010508 lö 18/01 11:30 lö 18/01 P13 Grp A IFK Östersund City röd 0 - 5 GIF Sundsvall    
18010509 lö 18/01 12:05 lö 18/01 P12 Grp A Sörskogens IF 2 Färdig FC Djursholm    
18010510 lö 18/01 12:35 lö 18/01 P12 Grp A Sundsvall FF SFF Lag 2 Färdig Sörskogens IF 1    
18010511 lö 18/01 13:10 lö 18/01 P14 Grp B OPE IF P14 3 - 0 Kubikenborgs IF Gul    
18010512 lö 18/01 13:45 lö 18/01 P15 Grp C Domsjö IF 0 - 2 IFK Umeå    
18010513 lö 18/01 14:15 lö 18/01 P10 Grp A FC Djursholm RÖD Färdig Kungsnäs FC Svart    
18010514 lö 18/01 14:45 lö 18/01 P10 Grp A Sundsvalls FF 1 Blå Färdig GIF Sundsvall Blå    
18010515 lö 18/01 15:15 lö 18/01 P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Färdig Alpha FC    
18010516 lö 18/01 15:50 lö 18/01 P14 Grp A Teg Södra IF P-06 1 - 1 IFK Timrå    
18010517 lö 18/01 16:20 lö 18/01 P10 Grp A GIF Sundsvall Blå Färdig Stuvsta IF    
18010518 lö 18/01 16:50 lö 18/01 P10 Grp A Alpha FC Färdig Kungsnäs FC Vit    
18010519 lö 18/01 17:20 lö 18/01 P14 Grp C Heffnersklubbans BK 1 - 1 Frösö IF    
18010520 lö 18/01 17:50 lö 18/01 P15 Grp B Kubikenborgs If 1 - 4 KB65 FF p05    
18010521 lö 18/01 18:20 lö 18/01 P11 Grp A AIK P-09 Orange Y Färdig Hammarby IF    
18010522 lö 18/01 18:50 lö 18/01 P10 Grp A FC Djursholm RÖD Färdig Sundsvalls FF 1 Blå    
18010523 lö 18/01 19:30 lö 18/01 P12 Grp A IFK Gnarp Färdig Sörskogens IF 2    
18010524 lö 18/01 20:10 lö 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Teg Södra Umeå IF 4 - 0 Domsjö IF    
18010525 lö 18/01 20:50 lö 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final Sörfors IF 0 - 1 Frösö IF    
18010526 lö 18/01 21:35 lö 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 2 - 0 IFK Timrå    
18010527 lö 18/01 22:10 lö 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final TegSödra Umeå IF 3 - 1 Sundsvalls FF Blå    
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet