Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2021 här.

Nordichallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
18010100 lö 18/01 07:30 lö 18/01 P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig FC Djursholm VIT    
18010101 lö 18/01 08:00 lö 18/01 P13 Grp C Alsike IF 0 - 4 Ersmarks IK    
18010102 lö 18/01 08:30 lö 18/01 P13 Grp B Höga Kusten Fotboll 0 - 4 TegSödra Umeå IF    
18010103 lö 18/01 09:00 lö 18/01 P13 Grp A FC Djursholm 0 - 1 GIF Sundsvall    
18010104 lö 18/01 09:30 lö 18/01 P11 Grp A AIK P-09 Orange Y Färdig FC Djursholm VIT    
18010105 lö 18/01 10:00 lö 18/01 P11 Grp A Alpha FC Färdig Danderyds SK Blå    
18010106 lö 18/01 10:30 lö 18/01 P15 Grp A Sund IF 0 - 1 Sidsjö-Böle IF    
18010107 lö 18/01 11:00 lö 18/01 P11 Grp A AIK P-09 Orange X Färdig Danderyd SK Vit    
18010108 lö 18/01 11:30 lö 18/01 P12 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig IFK Gnarp    
18010109 lö 18/01 12:00 lö 18/01 P15 Grp C Selånger FK 1 - 4 GIF Sundsvall P15    
18010110 lö 18/01 12:30 lö 18/01 P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Färdig Sundsvalls FF 2 Röd    
18010111 lö 18/01 13:00 lö 18/01 P15 Grp B Teg Södra Umeå IF 3 - 1 Kubikenborgs If    
18010112 lö 18/01 13:30 lö 18/01 P11 Grp A Kubikenborgs IF Gul Färdig AIK P-09 Orange X    
18010113 lö 18/01 14:00 lö 18/01 P10 Grp A Sundsvalls FF 2 Röd Färdig Alpha FC    
18010114 lö 18/01 14:30 lö 18/01 P12 Grp A Stuvsta IF P08:3 Färdig Sörskogens IF 1    
18010115 lö 18/01 15:00 lö 18/01 P14 Grp A Söråker FF 2 - 2 Kubikenborgs IF 1    
18010116 lö 18/01 15:30 lö 18/01 P14 Grp C Heffnersklubbans BK 0 - 2 Sidsjö-Böle IF    
18010117 lö 18/01 16:10 lö 18/01 P11 Grp A Danderyd SK Vit Färdig Hammarby IF    
18010118 lö 18/01 16:50 lö 18/01 P12 Grp A Bergnäsets AIK Färdig GIF Sundsvall Blå    
18010119 lö 18/01 17:20 lö 18/01 P14 Grp A Kubikenborgs IF 1 1 - 0 IFK Timrå    
18010120 lö 18/01 17:50 lö 18/01 P15 Grp B Teg Södra Umeå IF 2 - 0 Svartviks IF    
18010121 lö 18/01 18:20 lö 18/01 P14 Grp C Sidsjö-Böle IF 0 - 3 Umedalens IF    
18010122 lö 18/01 18:50 lö 18/01 P11 Grp A Danderyds SK Blå Färdig Kubikenborgs IF Gul/Svart    
18010123 lö 18/01 19:30 lö 18/01 P12 Grp A Stuvsta IF Färdig GIF Sundsvall Vit    
18010124 lö 18/01 20:10 lö 18/01 P15 Slutspel 1/8 Final Sund IF 3 - 2 P Kubikenborgs If    
18010125 lö 18/01 20:50 lö 18/01 P14 Slutspel 1/8 Final Teg Södra IF P-06 0 - 3 Kubikenborgs IF Gul    
18010126 lö 18/01 21:35 lö 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final Alsike IF 1 - 0 IFK Östersund City röd    
18010127 lö 18/01 22:10 lö 18/01 P13 Slutspel 1/8 Final Kubinkenborgs IF 1 5 - 4 P IFK Östersund City vit    
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet