Dette er resultater fra GIF Sundsvall Cup 2020. Se de siste resultatene fra GIF Sundsvall Cup 2022 her.

Kubikenborgs IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
17010101 fr 17/01 15:00 fr 17/01 SCA P12 Plj A Sörskogens IF 2 Ferdig Kubikenborgs IF    
17010601 fr 17/01 15:00 fr 17/01 Cafébar P15 Plj B Kubikenborgs If 1 - 0 Svartviks IF    
17010604 fr 17/01 16:30 fr 17/01 Cafébar P14 Plj B Kubikenborgs IF Gul 0 - 5 GIF Sundsvall    
17010106 fr 17/01 17:30 fr 17/01 SCA P12 Plj A Kubikenborgs IF Ferdig GIF Sundsvall Vit    
17010606 fr 17/01 17:30 fr 17/01 Cafébar P11 Plj A Danderyd SK Vit Ferdig Kubikenborgs IF Gul    
17010512 fr 17/01 21:00 fr 17/01 Molinbil P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul/Svart Ferdig AIK P-09 Orange X    
17010615 fr 17/01 22:00 fr 17/01 Cafébar P14 Plj B Sörfors IF 4 - 0 Kubikenborgs IF Gul    
17010116 fr 17/01 22:30 fr 17/01 SCA P14 Plj A Kubikenborgs IF 1 6 - 0 Teg Södra IF P-06    
18010111 lø 18/01 13:00 lø 18/01 SCA P15 Plj B Teg Södra Umeå IF 3 - 1 Kubikenborgs If    
18010511 lø 18/01 13:10 lø 18/01 Molinbil P14 Plj B OPE IF P14 3 - 0 Kubikenborgs IF Gul    
18010112 lø 18/01 13:30 lø 18/01 SCA P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul Ferdig AIK P-09 Orange X    
18010115 lø 18/01 15:00 lø 18/01 SCA P14 Plj A Söråker FF 2 - 2 Kubikenborgs IF 1    
18010515 lø 18/01 15:15 lø 18/01 Molinbil P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul Ferdig Alpha FC    
18010119 lø 18/01 17:20 lø 18/01 SCA P14 Plj A Kubikenborgs IF 1 1 - 0 IFK Timrå    
18010520 lø 18/01 17:50 lø 18/01 Molinbil P15 Plj B Kubikenborgs If 1 - 4 KB65 FF p05    
18010122 lø 18/01 18:50 lø 18/01 SCA P11 Plj A Danderyds SK Blå Ferdig Kubikenborgs IF Gul/Svart    
18010623 lø 18/01 19:00 lø 18/01 Cafébar P12 Plj A Sundsvall FF SFF Lag 2 Ferdig Kubikenborgs IF    
18010124 lø 18/01 20:10 lø 18/01 SCA P15 Slutspel 1/8 Final Sund IF 3 - 2 P Kubikenborgs If    
18010125 lø 18/01 20:50 lø 18/01 SCA P14 Slutspel 1/8 Final Teg Södra IF P-06 0 - 3 Kubikenborgs IF Gul    
19010102 sø 19/01 07:35 sø 19/01 SCA P14 Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 1 3 - 2 OPE IF P14    
19010502 sø 19/01 08:10 sø 19/01 Molinbil P14 Slutspel 1/4 Final Umedalens IF 2 - 0 P Kubikenborgs IF Gul    
19010504 sø 19/01 09:20 sø 19/01 Molinbil P12 Plj A Sörskogens IF 1 Ferdig Kubikenborgs IF    
19010105 sø 19/01 09:20 sø 19/01 SCA P11 Plj A Hammarby IF Ferdig Kubikenborgs IF Gul/Svart    
19010508 sø 19/01 11:25 sø 19/01 Molinbil P14 Slutspel Semifinale Kubikenborgs IF 1 5 - 1 Söråker FF    
19010109 sø 19/01 11:45 sø 19/01 SCA P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul Ferdig FC Djursholm VIT    
19010610 sø 19/01 12:00 sø 19/01 Cafébar P12 Plj A Kubikenborgs IF Ferdig Stuvsta IF P08:3    
19010510 sø 19/01 12:30 sø 19/01 Molinbil P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul/Svart Ferdig AIK P-09 Orange Y    
19010113 sø 19/01 13:55 sø 19/01 SCA P11 Plj A Danderyds SK Blå Ferdig Kubikenborgs IF Gul    
19010114 sø 19/01 14:25 sø 19/01 SCA P11 Plj A Kubikenborgs IF Gul/Svart Ferdig FC Djursholm VIT    
19010115 sø 19/01 14:55 sø 19/01 SCA P12 Plj A Kubikenborgs IF Ferdig FC Djursholm    
19010617 sø 19/01 15:35 sø 19/01 Cafébar P14 Slutspel Finale Kubikenborgs IF 1 0 - 3 GIF Sundsvall