Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2019. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020 här.



Lördag 19/1 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19010100 lö 19/01 07:00 lö 19/01 ABAX P13 Grp A Moffe BK Härnösnad 0 - 1 IFK STOCKSUND Blå    
19010500 lö 19/01 07:00 lö 19/01 Quality Hotel P13 Grp B Kubikenborgs IF Svart 6 - 2 Guif Guif Carlshöjd    
19010600 lö 19/01 07:20 lö 19/01 Scandic Nord P14 Grp B Selånger FK 2 - 3 Kubikenborgs IF    
19010101 lö 19/01 07:30 lö 19/01 ABAX P11 Grp A Stuvsta IF Färdig Sundsvalls FF SFF Lag 1    
19010501 lö 19/01 07:30 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp B KB65 FF 1 - 4 IFK Umeå    
19010601 lö 19/01 07:50 lö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig IFK Gnarp    
19010102 lö 19/01 08:00 lö 19/01 ABAX P12 Grp A Kungsnäs FC Färdig IFK Stocksu...ocksund Blå    
19010502 lö 19/01 08:00 lö 19/01 Quality Hotel P11 Grp A IFK Stocksund Färdig GIF Sundsvall Blå    
19010602 lö 19/01 08:20 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B IFK Mora 1 - 3 Alnö IF    
19010103 lö 19/01 08:30 lö 19/01 ABAX P9 Grp A Sund IF Färdig Sundsvalls FF 2 Röd    
19010503 lö 19/01 08:30 lö 19/01 Quality Hotel P11 Grp A Sundsvalls FF SFF Lag 2 Färdig Sörskogens IF    
19010603 lö 19/01 08:50 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B Selånger FK 2 - 1 Sandåkerns SK    
19010104 lö 19/01 09:00 lö 19/01 ABAX P9 Grp A Sundsvalls FF 1 Blå Färdig GIF Sundsvall Sundsvall    
19010504 lö 19/01 09:00 lö 19/01 Quality Hotel P11 Grp A RCD Espanyol U10 Färdig IFK Gnarp    
19010604 lö 19/01 09:20 lö 19/01 Scandic Nord P14 Grp A Sidsjö-Böle IF 0 - 3 Skellefteå FF    
19010105 lö 19/01 09:30 lö 19/01 ABAX P9 Grp A Kungsnäs FC Färdig Moffe BK    
19010505 lö 19/01 09:30 lö 19/01 Quality Hotel P13 Grp A GIF Sundsvall BLÅ 4 - 0 Jarlabergs IF Gul    
19010605 lö 19/01 09:50 lö 19/01 Scandic Nord P14 Grp A Domsjö IF 0 - 0 Svartviks IF    
19010106 lö 19/01 10:00 lö 19/01 ABAX P14 Grp B Selånger FK 0 - 7 KB65 FF    
19010506 lö 19/01 10:00 lö 19/01 Quality Hotel P12 Grp A Täby FK Skarpäng Färdig Sundsvalls FF    
19010606 lö 19/01 10:20 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp A Ope IF 1 - 1 Robertsfors IK    
19010107 lö 19/01 10:30 lö 19/01 ABAX P13 Grp A Skellefteå FF 2 4 - 0 Moffe BK Härnösnad    
19010507 lö 19/01 10:30 lö 19/01 Quality Hotel P13 Grp B Sidsjö-Böle IF 4 - 3 Kubikenborgs IF Svart    
19010607 lö 19/01 10:50 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B Skellefteå FF 0 - 3 Sandåkerns SK    
19010108 lö 19/01 11:00 lö 19/01 ABAX PT Grp A IFK Timrå FFF Färdig Idrottsgymnasiet Bollnäs    
19010508 lö 19/01 11:00 lö 19/01 Quality Hotel P13 Grp B Guif Guif Carlshöjd 1 - 6 Jarlabergs IF Svart    
19010608 lö 19/01 11:20 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B Frösö IF 2 - 2 Alnö IF    
19010109 lö 19/01 11:30 lö 19/01 ABAX P14 Grp A Alsike IF 1 - 1 Skellefteå FF    
19010509 lö 19/01 11:30 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp A Sidsjö-Böle IF 1 - 0 Domsjö IF    
19010609 lö 19/01 11:50 lö 19/01 Scandic Nord P13 Grp B Jarlabergs IF Svart 2 - 1 Sidsjö-Böle IF    
19010110 lö 19/01 12:00 lö 19/01 ABAX PT Grp A GIF Sundsvall Färdig IFK Timrå FFF    
19010510 lö 19/01 12:00 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp B Kubikenborgs IF 5 - 1 Stocksunds IF    
19010610 lö 19/01 12:20 lö 19/01 Scandic Nord P11 Grp A RCD Espanyol U10 Färdig IFK Östersund Madrid    
19010111 lö 19/01 12:30 lö 19/01 ABAX P14 Grp C IFK Timrå 0 - 2 Sund IF P05    
19010511 lö 19/01 12:30 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp C GIF Sundsvall 2 - 1 Tegs SK    
19010611 lö 19/01 12:50 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B Frösö IF 2 - 1 GIF Sundsvall 1    
19010112 lö 19/01 13:00 lö 19/01 ABAX P13 Grp B Skellefteå FF 1 3 - 0 Sidsjö-Böle IF    
19010512 lö 19/01 13:00 lö 19/01 Quality Hotel P13 Grp A Jarlabergs IF Gul 0 - 0 Skellefteå FF 2    
19010612 lö 19/01 13:20 lö 19/01 Scandic Nord P13 Grp A GIF Sundsvall BLÅ 5 - 1 IFK STOCKSUND Blå    
19010113 lö 19/01 13:30 lö 19/01 ABAX PT Grp A Idrottsgymnasiet Bollnäs Färdig GIF Sundsvall    
19010513 lö 19/01 13:30 lö 19/01 Quality Hotel P13 Grp C IFK Östersund 5 - 2 IFK STOCKSUND Vit    
19010613 lö 19/01 13:50 lö 19/01 Scandic Nord P14 Grp A Skellefteå FF 1 - 3 Domsjö IF    
19010114 lö 19/01 14:00 lö 19/01 ABAX P13 Grp C Kubikenborgs IF Gul 1 - 0 Sörfors IF    
19010514 lö 19/01 14:00 lö 19/01 Quality Hotel P12 Grp A Spånga IS FK Spånga p07 Färdig Vendelsö IK 2    
19010614 lö 19/01 14:20 lö 19/01 Scandic Nord P13 Grp A Moffe BK Härnösnad 0 - 1 GIF Sundsvall BLÅ    
19010115 lö 19/01 14:30 lö 19/01 ABAX P12 Grp A Högakusten fotboll Färdig Vendelsö IK 1    
19010515 lö 19/01 14:30 lö 19/01 Quality Hotel P12 Grp A Täby FK P07:5 Färdig GIF Sundsvall    
19010615 lö 19/01 14:50 lö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Kungsnäs FC Färdig IFK Stocksu...ocksund Vit    
19010116 lö 19/01 15:00 lö 19/01 ABAX P11 Grp A IFK Stocksund Färdig GIF Sundsvall Vit    
19010516 lö 19/01 15:00 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp A Svartviks IF 0 - 2 Alsike IF    
19010616 lö 19/01 15:20 lö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A IFK Stocksu...ocksund Blå Färdig Vendelsö IK 2    
19010117 lö 19/01 15:30 lö 19/01 ABAX P14 Grp B Kubikenborgs IF 2 - 2 IFK Umeå    
19010517 lö 19/01 15:30 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp B Stocksunds IF 2 - 1 Selånger FK    
19010617 lö 19/01 15:50 lö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Vendelsö IK 1 Färdig FC Djursholm    
19010118 lö 19/01 16:00 lö 19/01 ABAX P12 Grp A GIF Sundsvall Färdig Spånga IS FK Spånga p07    
19010518 lö 19/01 16:00 lö 19/01 Quality Hotel P12 Grp A Högakusten fotboll Färdig Sundsvalls FF    
19010618 lö 19/01 16:20 lö 19/01 Scandic Nord P13 Grp A IFK STOCKSUND Blå 0 - 3 Jarlabergs IF Gul    
19010119 lö 19/01 16:30 lö 19/01 ABAX P12 Grp A Kungsnäs FC Färdig Täby FK P07:5    
19010519 lö 19/01 16:30 lö 19/01 Quality Hotel P12 Grp A IFK Stocksu...ocksund Vit Färdig Täby FK Skarpäng    
19010619 lö 19/01 16:50 lö 19/01 Scandic Nord P13 Grp B Jarlabergs IF Svart 4 - 3 Kubikenborgs IF Svart    
19010120 lö 19/01 17:00 lö 19/01 ABAX P9 Grp A Sundsvalls FF 1 Blå Färdig Moffe BK    
19010520 lö 19/01 17:00 lö 19/01 Quality Hotel P13 Grp C Kubikenborgs IF Gul 0 - 4 IFK Östersund    
19010620 lö 19/01 17:20 lö 19/01 Scandic Nord P13 Grp B Guif Guif Carlshöjd 0 - 3 Skellefteå FF 1    
19010121 lö 19/01 17:30 lö 19/01 ABAX P9 Grp A Sund IF Färdig Kungsnäs FC    
19010521 lö 19/01 17:30 lö 19/01 Quality Hotel P15 Grp A GIF Sundsvall 2 0 - 1 Sörfors IF    
19010621 lö 19/01 17:50 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp A Kubikenborgs IF 0 - 0 Sund IF P04/05    
19010122 lö 19/01 18:00 lö 19/01 ABAX P9 Grp A GIF Sundsvall Sundsvall Färdig Sundsvalls FF 2 Röd    
19010522 lö 19/01 18:00 lö 19/01 Quality Hotel P12 Grp A IFK Stocksu...ocksund Vit Färdig Vendelsö IK 1    
19010622 lö 19/01 18:20 lö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Sundsvalls FF Färdig FC Djursholm    
19010123 lö 19/01 18:30 lö 19/01 ABAX P12 Grp A Täby FK P07:5 Färdig IFK Stocksu...ocksund Blå    
19010523 lö 19/01 18:30 lö 19/01 Quality Hotel P11 Grp A Sundsvalls FF SFF Lag 2 Färdig GIF Sundsvall Blå    
19010623 lö 19/01 18:50 lö 19/01 Scandic Nord P12 Grp A Täby FK Skarpäng Färdig Spånga IS FK Spånga p07    
19010124 lö 19/01 19:00 lö 19/01 ABAX P14 Grp A Alsike IF 3 - 3 Sidsjö-Böle IF    
19010524 lö 19/01 19:00 lö 19/01 Quality Hotel P11 Grp A Stuvsta IF Färdig IFK Gnarp    
19010624 lö 19/01 19:20 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B Alnö IF 2 - 1 Selånger FK    
19010125 lö 19/01 19:30 lö 19/01 ABAX P13 Grp C Sörfors IF 4 - 1 IFK STOCKSUND Vit    
19010525 lö 19/01 19:30 lö 19/01 Quality Hotel P11 Grp A Sörskogens IF Färdig RCD Espanyol U10    
19010625 lö 19/01 19:50 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp A Robertsfors IK 2 - 0 GIF Sundsvall 2    
19010126 lö 19/01 20:00 lö 19/01 ABAX P11 Grp A Sundsvalls FF SFF Lag 1 Färdig IFK Östersund Madrid    
19010526 lö 19/01 20:00 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp C Tegs SK 1 - 1 Sund IF P05    
19010626 lö 19/01 20:20 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp A Sörfors IF 1 - 1 Sund IF P04/05    
19010127 lö 19/01 20:30 lö 19/01 ABAX P12 Grp A FC Djursholm Färdig Högakusten fotboll    
19010527 lö 19/01 20:30 lö 19/01 Quality Hotel P14 Grp B IFK Umeå 3 - 0 Stocksunds IF    
19010627 lö 19/01 20:50 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B Skellefteå FF 0 - 2 Frösö IF    
19010128 lö 19/01 21:00 lö 19/01 ABAX P14 Grp C GIF Sundsvall 4 - 0 IFK Timrå    
19010528 lö 19/01 21:05 lö 19/01 Quality Hotel P13 Slutspel 1/8 Final Jarlabergs IF Gul 2 - 4 P Kubikenborgs IF Svart    
19010628 lö 19/01 21:20 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp B Sandåkerns SK 2 - 2 IFK Mora    
19010129 lö 19/01 21:30 lö 19/01 ABAX P12 Grp A GIF Sundsvall Färdig Vendelsö IK 2    
19010529 lö 19/01 21:40 lö 19/01 Quality Hotel P13 Slutspel 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 0 - 2 P Kubikenborgs IF Gul    
19010629 lö 19/01 21:50 lö 19/01 Scandic Nord P15 Grp A Ope IF 1 - 2 Kubikenborgs IF    
19010130 lö 19/01 22:00 lö 19/01 ABAX P15 Grp B GIF Sundsvall 1 0 - 0 Selånger FK    
19010530 lö 19/01 22:15 lö 19/01 Quality Hotel P13 Slutspel 1/8 Final Sörfors IF 1 - 0 IFK STOCKSUND Blå    
19010630 lö 19/01 22:20 lö 19/01 Scandic Nord P13 Slutspel 1/8 Final Jarlabergs IF Svart 4 - 5 P IFK STOCKSUND Vit    
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand