Detta är resultaten från GIF Sundsvall Cup 2019. Se de senaste resultaten från GIF Sundsvall Cup 2020 här.

Nordichallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19010600 lö 19/01 07:20 lö 19/01 P14 Grp B Selånger FK 2 - 3 Kubikenborgs IF    
19010601 lö 19/01 07:50 lö 19/01 P11 Grp A GIF Sundsvall Vit Färdig IFK Gnarp    
19010602 lö 19/01 08:20 lö 19/01 P15 Grp B IFK Mora 1 - 3 Alnö IF    
19010603 lö 19/01 08:50 lö 19/01 P15 Grp B Selånger FK 2 - 1 Sandåkerns SK    
19010604 lö 19/01 09:20 lö 19/01 P14 Grp A Sidsjö-Böle IF 0 - 3 Skellefteå FF    
19010605 lö 19/01 09:50 lö 19/01 P14 Grp A Domsjö IF 0 - 0 Svartviks IF    
19010606 lö 19/01 10:20 lö 19/01 P15 Grp A Ope IF 1 - 1 Robertsfors IK    
19010607 lö 19/01 10:50 lö 19/01 P15 Grp B Skellefteå FF 0 - 3 Sandåkerns SK    
19010608 lö 19/01 11:20 lö 19/01 P15 Grp B Frösö IF 2 - 2 Alnö IF    
19010609 lö 19/01 11:50 lö 19/01 P13 Grp B Jarlabergs IF Svart 2 - 1 Sidsjö-Böle IF    
19010610 lö 19/01 12:20 lö 19/01 P11 Grp A RCD Espanyol U10 Färdig IFK Östersund Madrid    
19010611 lö 19/01 12:50 lö 19/01 P15 Grp B Frösö IF 2 - 1 GIF Sundsvall 1    
19010612 lö 19/01 13:20 lö 19/01 P13 Grp A GIF Sundsvall BLÅ 5 - 1 IFK STOCKSUND Blå    
19010613 lö 19/01 13:50 lö 19/01 P14 Grp A Skellefteå FF 1 - 3 Domsjö IF    
19010614 lö 19/01 14:20 lö 19/01 P13 Grp A Moffe BK Härnösnad 0 - 1 GIF Sundsvall BLÅ    
19010615 lö 19/01 14:50 lö 19/01 P12 Grp A Kungsnäs FC Färdig IFK Stocksu...ocksund Vit    
19010616 lö 19/01 15:20 lö 19/01 P12 Grp A IFK Stocksu...ocksund Blå Färdig Vendelsö IK 2    
19010617 lö 19/01 15:50 lö 19/01 P12 Grp A Vendelsö IK 1 Färdig FC Djursholm    
19010618 lö 19/01 16:20 lö 19/01 P13 Grp A IFK STOCKSUND Blå 0 - 3 Jarlabergs IF Gul    
19010619 lö 19/01 16:50 lö 19/01 P13 Grp B Jarlabergs IF Svart 4 - 3 Kubikenborgs IF Svart    
19010620 lö 19/01 17:20 lö 19/01 P13 Grp B Guif Guif Carlshöjd 0 - 3 Skellefteå FF 1    
19010621 lö 19/01 17:50 lö 19/01 P15 Grp A Kubikenborgs IF 0 - 0 Sund IF P04/05    
19010622 lö 19/01 18:20 lö 19/01 P12 Grp A Sundsvalls FF Färdig FC Djursholm    
19010623 lö 19/01 18:50 lö 19/01 P12 Grp A Täby FK Skarpäng Färdig Spånga IS FK Spånga p07    
19010624 lö 19/01 19:20 lö 19/01 P15 Grp B Alnö IF 2 - 1 Selånger FK    
19010625 lö 19/01 19:50 lö 19/01 P15 Grp A Robertsfors IK 2 - 0 GIF Sundsvall 2    
19010626 lö 19/01 20:20 lö 19/01 P15 Grp A Sörfors IF 1 - 1 Sund IF P04/05    
19010627 lö 19/01 20:50 lö 19/01 P15 Grp B Skellefteå FF 0 - 2 Frösö IF    
19010628 lö 19/01 21:20 lö 19/01 P15 Grp B Sandåkerns SK 2 - 2 IFK Mora    
19010629 lö 19/01 21:50 lö 19/01 P15 Grp A Ope IF 1 - 2 Kubikenborgs IF    
19010630 lö 19/01 22:20 lö 19/01 P13 Slutspel 1/8 Final Jarlabergs IF Svart 4 - 5 P IFK STOCKSUND Vit    
ABAX Scandic SCA Quality Hotel Etage