Nordichallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19010500 lö 19/01 07:00 lö 19/01 P13 Grp B Kubikenborgs IF Svart 6 - 2 Guif Guif Carlshöjd    
19010501 lö 19/01 07:30 lö 19/01 P14 Grp B KB65 FF 1 - 4 IFK Umeå    
19010502 lö 19/01 08:00 lö 19/01 P11 Grp A IFK Stocksund Färdig GIF Sundsvall Blå    
19010503 lö 19/01 08:30 lö 19/01 P11 Grp A Sundsvalls FF SFF Lag 2 Färdig Sörskogens IF    
19010504 lö 19/01 09:00 lö 19/01 P11 Grp A RCD Espanyol U10 Färdig IFK Gnarp    
19010505 lö 19/01 09:30 lö 19/01 P13 Grp A GIF Sundsvall BLÅ 4 - 0 Jarlabergs IF Gul    
19010506 lö 19/01 10:00 lö 19/01 P12 Grp A Täby FK Skarpäng Färdig Sundsvalls FF    
19010507 lö 19/01 10:30 lö 19/01 P13 Grp B Sidsjö-Böle IF 4 - 3 Kubikenborgs IF Svart    
19010508 lö 19/01 11:00 lö 19/01 P13 Grp B Guif Guif Carlshöjd 1 - 6 Jarlabergs IF Svart    
19010509 lö 19/01 11:30 lö 19/01 P14 Grp A Sidsjö-Böle IF 1 - 0 Domsjö IF    
19010510 lö 19/01 12:00 lö 19/01 P14 Grp B Kubikenborgs IF 5 - 1 Stocksunds IF    
19010511 lö 19/01 12:30 lö 19/01 P14 Grp C GIF Sundsvall 2 - 1 Tegs SK    
19010512 lö 19/01 13:00 lö 19/01 P13 Grp A Jarlabergs IF Gul 0 - 0 Skellefteå FF 2    
19010513 lö 19/01 13:30 lö 19/01 P13 Grp C IFK Östersund 5 - 2 IFK STOCKSUND Vit    
19010514 lö 19/01 14:00 lö 19/01 P12 Grp A Spånga IS FK Spånga p07 Färdig Vendelsö IK 2    
19010515 lö 19/01 14:30 lö 19/01 P12 Grp A Täby FK P07:5 Färdig GIF Sundsvall    
19010516 lö 19/01 15:00 lö 19/01 P14 Grp A Svartviks IF 0 - 2 Alsike IF    
19010517 lö 19/01 15:30 lö 19/01 P14 Grp B Stocksunds IF 2 - 1 Selånger FK    
19010518 lö 19/01 16:00 lö 19/01 P12 Grp A Högakusten fotboll Färdig Sundsvalls FF    
19010519 lö 19/01 16:30 lö 19/01 P12 Grp A IFK Stocksu...ocksund Vit Färdig Täby FK Skarpäng    
19010520 lö 19/01 17:00 lö 19/01 P13 Grp C Kubikenborgs IF Gul 0 - 4 IFK Östersund    
19010521 lö 19/01 17:30 lö 19/01 P15 Grp A GIF Sundsvall 2 0 - 1 Sörfors IF    
19010522 lö 19/01 18:00 lö 19/01 P12 Grp A IFK Stocksu...ocksund Vit Färdig Vendelsö IK 1    
19010523 lö 19/01 18:30 lö 19/01 P11 Grp A Sundsvalls FF SFF Lag 2 Färdig GIF Sundsvall Blå    
19010524 lö 19/01 19:00 lö 19/01 P11 Grp A Stuvsta IF Färdig IFK Gnarp    
19010525 lö 19/01 19:30 lö 19/01 P11 Grp A Sörskogens IF Färdig RCD Espanyol U10    
19010526 lö 19/01 20:00 lö 19/01 P14 Grp C Tegs SK 1 - 1 Sund IF P05    
19010527 lö 19/01 20:30 lö 19/01 P14 Grp B IFK Umeå 3 - 0 Stocksunds IF    
19010528 lö 19/01 21:05 lö 19/01 P13 Slutspel 1/8 Final Jarlabergs IF Gul 2 - 4 P Kubikenborgs IF Svart    
19010529 lö 19/01 21:40 lö 19/01 P13 Slutspel 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 0 - 2 P Kubikenborgs IF Gul    
19010530 lö 19/01 22:15 lö 19/01 P13 Slutspel 1/8 Final Sörfors IF 1 - 0 IFK STOCKSUND Blå    
ABAX Scandic SCA Quality Hotel Etage