Nordichallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19010100 lö 19/01 07:00 lö 19/01 P13 Grp A Moffe BK Härnösnad 0 - 1 IFK STOCKSUND Blå    
19010101 lö 19/01 07:30 lö 19/01 P11 Grp A Stuvsta IF Färdig Sundsvalls FF SFF Lag 1    
19010102 lö 19/01 08:00 lö 19/01 P12 Grp A Kungsnäs FC Färdig IFK Stocksu...ocksund Blå    
19010103 lö 19/01 08:30 lö 19/01 P9 Grp A Sund IF Färdig Sundsvalls FF 2 Röd    
19010104 lö 19/01 09:00 lö 19/01 P9 Grp A Sundsvalls FF 1 Blå Färdig GIF Sundsvall Sundsvall    
19010105 lö 19/01 09:30 lö 19/01 P9 Grp A Kungsnäs FC Färdig Moffe BK    
19010106 lö 19/01 10:00 lö 19/01 P14 Grp B Selånger FK 0 - 7 KB65 FF    
19010107 lö 19/01 10:30 lö 19/01 P13 Grp A Skellefteå FF 2 4 - 0 Moffe BK Härnösnad    
19010108 lö 19/01 11:00 lö 19/01 PT Grp A IFK Timrå FFF Färdig Idrottsgymnasiet Bollnäs    
19010109 lö 19/01 11:30 lö 19/01 P14 Grp A Alsike IF 1 - 1 Skellefteå FF    
19010110 lö 19/01 12:00 lö 19/01 PT Grp A GIF Sundsvall Färdig IFK Timrå FFF    
19010111 lö 19/01 12:30 lö 19/01 P14 Grp C IFK Timrå 0 - 2 Sund IF P05    
19010112 lö 19/01 13:00 lö 19/01 P13 Grp B Skellefteå FF 1 3 - 0 Sidsjö-Böle IF    
19010113 lö 19/01 13:30 lö 19/01 PT Grp A Idrottsgymnasiet Bollnäs Färdig GIF Sundsvall    
19010114 lö 19/01 14:00 lö 19/01 P13 Grp C Kubikenborgs IF Gul 1 - 0 Sörfors IF    
19010115 lö 19/01 14:30 lö 19/01 P12 Grp A Högakusten fotboll Färdig Vendelsö IK 1    
19010116 lö 19/01 15:00 lö 19/01 P11 Grp A IFK Stocksund Färdig GIF Sundsvall Vit    
19010117 lö 19/01 15:30 lö 19/01 P14 Grp B Kubikenborgs IF 2 - 2 IFK Umeå    
19010118 lö 19/01 16:00 lö 19/01 P12 Grp A GIF Sundsvall Färdig Spånga IS FK Spånga p07    
19010119 lö 19/01 16:30 lö 19/01 P12 Grp A Kungsnäs FC Färdig Täby FK P07:5    
19010120 lö 19/01 17:00 lö 19/01 P9 Grp A Sundsvalls FF 1 Blå Färdig Moffe BK    
19010121 lö 19/01 17:30 lö 19/01 P9 Grp A Sund IF Färdig Kungsnäs FC    
19010122 lö 19/01 18:00 lö 19/01 P9 Grp A GIF Sundsvall Sundsvall Färdig Sundsvalls FF 2 Röd    
19010123 lö 19/01 18:30 lö 19/01 P12 Grp A Täby FK P07:5 Färdig IFK Stocksu...ocksund Blå    
19010124 lö 19/01 19:00 lö 19/01 P14 Grp A Alsike IF 3 - 3 Sidsjö-Böle IF    
19010125 lö 19/01 19:30 lö 19/01 P13 Grp C Sörfors IF 4 - 1 IFK STOCKSUND Vit    
19010126 lö 19/01 20:00 lö 19/01 P11 Grp A Sundsvalls FF SFF Lag 1 Färdig IFK Östersund Madrid    
19010127 lö 19/01 20:30 lö 19/01 P12 Grp A FC Djursholm Färdig Högakusten fotboll    
19010128 lö 19/01 21:00 lö 19/01 P14 Grp C GIF Sundsvall 4 - 0 IFK Timrå    
19010129 lö 19/01 21:30 lö 19/01 P12 Grp A GIF Sundsvall Färdig Vendelsö IK 2    
19010130 lö 19/01 22:00 lö 19/01 P15 Grp B GIF Sundsvall 1 0 - 0 Selånger FK    
ABAX Scandic PEAB SCA Quality Hotel Etage