Dette er resultater fra GIF Sundsvall Cup 2019. Se de siste resultatene fra GIF Sundsvall Cup 2021 her.

Nordichallen

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19010600 lø 19/01 07:20 lø 19/01 P14 Plj B Selånger FK 2 - 3 Kubikenborgs IF    
19010601 lø 19/01 07:50 lø 19/01 P11 Plj A GIF Sundsvall Vit Ferdig IFK Gnarp    
19010602 lø 19/01 08:20 lø 19/01 P15 Plj B IFK Mora 1 - 3 Alnö IF    
19010603 lø 19/01 08:50 lø 19/01 P15 Plj B Selånger FK 2 - 1 Sandåkerns SK    
19010604 lø 19/01 09:20 lø 19/01 P14 Plj A Sidsjö-Böle IF 0 - 3 Skellefteå FF    
19010605 lø 19/01 09:50 lø 19/01 P14 Plj A Domsjö IF 0 - 0 Svartviks IF    
19010606 lø 19/01 10:20 lø 19/01 P15 Plj A Ope IF 1 - 1 Robertsfors IK    
19010607 lø 19/01 10:50 lø 19/01 P15 Plj B Skellefteå FF 0 - 3 Sandåkerns SK    
19010608 lø 19/01 11:20 lø 19/01 P15 Plj B Frösö IF 2 - 2 Alnö IF    
19010609 lø 19/01 11:50 lø 19/01 P13 Plj B Jarlabergs IF Svart 2 - 1 Sidsjö-Böle IF    
19010610 lø 19/01 12:20 lø 19/01 P11 Plj A RCD Espanyol U10 Ferdig IFK Östersund Madrid    
19010611 lø 19/01 12:50 lø 19/01 P15 Plj B Frösö IF 2 - 1 GIF Sundsvall 1    
19010612 lø 19/01 13:20 lø 19/01 P13 Plj A GIF Sundsvall BLÅ 5 - 1 IFK STOCKSUND Blå    
19010613 lø 19/01 13:50 lø 19/01 P14 Plj A Skellefteå FF 1 - 3 Domsjö IF    
19010614 lø 19/01 14:20 lø 19/01 P13 Plj A Moffe BK Härnösnad 0 - 1 GIF Sundsvall BLÅ    
19010615 lø 19/01 14:50 lø 19/01 P12 Plj A Kungsnäs FC Ferdig IFK Stocksu...ocksund Vit    
19010616 lø 19/01 15:20 lø 19/01 P12 Plj A IFK Stocksu...ocksund Blå Ferdig Vendelsö IK 2    
19010617 lø 19/01 15:50 lø 19/01 P12 Plj A Vendelsö IK 1 Ferdig FC Djursholm    
19010618 lø 19/01 16:20 lø 19/01 P13 Plj A IFK STOCKSUND Blå 0 - 3 Jarlabergs IF Gul    
19010619 lø 19/01 16:50 lø 19/01 P13 Plj B Jarlabergs IF Svart 4 - 3 Kubikenborgs IF Svart    
19010620 lø 19/01 17:20 lø 19/01 P13 Plj B Guif Guif Carlshöjd 0 - 3 Skellefteå FF 1    
19010621 lø 19/01 17:50 lø 19/01 P15 Plj A Kubikenborgs IF 0 - 0 Sund IF P04/05    
19010622 lø 19/01 18:20 lø 19/01 P12 Plj A Sundsvalls FF Ferdig FC Djursholm    
19010623 lø 19/01 18:50 lø 19/01 P12 Plj A Täby FK Skarpäng Ferdig Spånga IS FK Spånga p07    
19010624 lø 19/01 19:20 lø 19/01 P15 Plj B Alnö IF 2 - 1 Selånger FK    
19010625 lø 19/01 19:50 lø 19/01 P15 Plj A Robertsfors IK 2 - 0 GIF Sundsvall 2    
19010626 lø 19/01 20:20 lø 19/01 P15 Plj A Sörfors IF 1 - 1 Sund IF P04/05    
19010627 lø 19/01 20:50 lø 19/01 P15 Plj B Skellefteå FF 0 - 2 Frösö IF    
19010628 lø 19/01 21:20 lø 19/01 P15 Plj B Sandåkerns SK 2 - 2 IFK Mora    
19010629 lø 19/01 21:50 lø 19/01 P15 Plj A Ope IF 1 - 2 Kubikenborgs IF    
19010630 lø 19/01 22:20 lø 19/01 P13 Slutspel 1/8 Final Jarlabergs IF Svart 4 - 5 P IFK STOCKSUND Vit    
Scandic SCA Etage Suez Strike Club Clarion Collection Grand First Hotel Strand bakgården CaféBar netonnet