You are viewing the results for GIF Sundsvall Cup 2018. View the current results for GIF Sundsvall Cup 2022 here.

List of registered teams

Club Team name Category
AIK PO8U vit Pojkar 10 (född 2008)
AIK P08U svart Pojkar 10 (född 2008)
AIK FF 07U Vit Pojkar 11 (född 2007)
AIK FF 07U Svart Pojkar 11 (född 2007)
Alnö IF Vit Pojkar 14 (född 2004)
Alnö IF Röd Pojkar 14 (född 2004)
Alnö IF Pojkar 15 (född 2003)
Alnö IF Röd Pojkar 15 (född 2003)
Alsike IF Pojkar 13 (född 2005)
Arnäs IF Pojkar 15 (född 2003)
Domsjö Pojkar 13 (född 2005)
Domsjö IF Pojkar 15 (född 2003)
Ersmarks IK Pojkar 15 (född 2003)
Essvik AIF Pojkar 14 (född 2004)
Forza Unite Pojkar 13 (född 2005)
GIF Sundsvall P09 Guidetti Pojkar 9 (födda 2009)
GIF Sundsvall P09 Forsberg Pojkar 9 (födda 2009)
GIF Sundsvall P08 Vit Pojkar 10 (född 2008)
GIF Sundsvall P08 Blå Pojkar 10 (född 2008)
GIF Sundsvall P07 Pojkar 11 (född 2007)
GIF Sundsvall P06 Pojkar 12 (född 2006)
GIF Sundsvall P06 Pojkar 13 (född 2005)
GIF Sundsvall U04 Blå Pojkar 14 (född 2004)
GIF Sundsvall U04 Vit Pojkar 14 (född 2004)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 15 (född 2003)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 15 (född 2003)
GIF Sundsvall Paratrophy 1 Para Trophy
GIF Sundsvall Paratrophy 2 Para Trophy
GIF Sundsvall U04 Svart Pojkar 14 (född 2004)
Hammarby IF Fotboll Pojkar 9 (födda 2009)
Hammarby IF Fotboll Pojkar 10 (född 2008)
Högakusten fotboll/Suif Pojkar 11 (född 2007)
IFK Stocksund Vit Pojkar 9 (födda 2009)
IFK Stocksund Blå Pojkar 9 (födda 2009)
IFK Stocksund Pojkar 10 (född 2008)
IFK Stocksund Vit Pojkar 11 (född 2007)
IFK Stocksund Blå Pojkar 11 (född 2007)
IFK Stocksund FUTURE Vit Pojkar 12 (född 2006)
IFK Stocksund FUTURE Blå Pojkar 12 (född 2006)
IFK Timrå Pojkar 13 (född 2005)
IFK Timrå Pojkar 14 (född 2004)
IFK Timrå FFF Funktionshindrade Para Trophy
IFK Umeå Pojkar 13 (född 2005)
IFK Östersund Madrid -08 Pojkar 10 (född 2008)
IFK Östersund P06 Real Pojkar 12 (född 2006)
IFK Östersund P06 Real Pojkar 13 (född 2005)
KB65 FF Pojkar 13 (född 2005)
Kubikenborgs IF Pojkar 12 (född 2006)
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 13 (född 2005)
Kubikenborgs IF Kubikenborgs IF 2 Pojkar 14 (född 2004)
Kubikenborgs IF Pojkar 14 (född 2004)
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (född 2003)
Kungsnäs FC Pojkar 9 (födda 2009)
Kungsnäs FC Pojkar 9 (födda 2009)
Moffe BK Pojkar 12 (född 2006)
Orminge FC svart Pojkar 12 (född 2006)
Orminge FC vit Pojkar 12 (född 2006)
Sandåkerns SK Pojkar 14 (född 2004)
Selånger FK Blå Pojkar 13 (född 2005)
Selånger FK Röd Pojkar 13 (född 2005)
Selånger FK Pojkar 14 (född 2004)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 13 (född 2005)
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 14 (född 2004)
Sidsjö-Böle IF Svart Pojkar 14 (född 2004)
Sidsjö Böle P09 Pojkar 9 (födda 2009)
Själevads IK Pojkar 13 (född 2005)
Själevads IK Pojkar 15 (född 2003)
Sollentuna Pojkar 15 (född 2003)
Sollentuna Pojkar 15 (född 2003)
Sund IF Pojkar 13 (född 2005)
Sundsvalls FF SFF Pojkar 10 (född 2008)
Sundsvalls FF Pojkar 11 (född 2007)
Sundsvalls FF Pojkar 11 (född 2007)
Sundsvalls FF Pojkar 13 (född 2005)
Sundsvalls FF P04 Blå Pojkar 14 (född 2004)
Sörfors IF Pojkar 12 (född 2006)
Sörfors IF Pojkar 13 (född 2005)
Sörfors IF 03/04 Sörfors IF Pojkar 15 (född 2003)
Tegs SK Pojkar 12 (född 2006)
Umedalens IF Pojkar 13 (född 2005)
Vendelsö IK Pojkar 11 (född 2007)
Vendelsö IK Pojkar 11 (född 2007)
Vendelsö IK Pojkar 11 (född 2007)
Östersunds BK Paradis Pojkar 15 (född 2003)
Östersunds BK Bofink Pojkar 15 (född 2003)